bugün

şimdi sakin olup derin bir nefes al, çayını kahveni yanına al, hatta sinirlerinden arınmak için içiyorsan bir sigara iç öyle gel. bu adam müslüman, rahat ol.

şimdi aslında bu hayat bir kurgu. gece uyumamız gerekmiyor, çünkü vücudumuz yorgun değil. yorulduğun zaman biraz ayaklarını uzatıp yarım saat dinlensen yeter, fakat organların adeta bir program gibi bir süre sonra kendini kapatmak istiyor. çünkü bilgisayara bağlısın ve organ denen şeyler aslında beynine yüklenen programlar. her gün yapacakları hareketlerin beynine yüklenmesi gerekiyor. bu yüzden de uyuman lazım.

aslında gelecekte yapacakların beynine ön yükleme ile yüklenmiş durumda. ancak bunların belirli aralıklarla güncellenmesi gerekiyor. çünkü bir bilgisayar gibi cache'in doluyor ve bunun temizlenmesi lazım. bu işlem sırasında veri kaybı oluyor. veri kaybını önlemek için hard diskini yenilemek lazım.

gece oluyor ve uyuyorsun, görevliler o esnada bilgisayardaki yazılımını güncelliyorlar. yarınki işlerin yükleniyor. sabah uyandığında artık tüm görevlerin beynine işlenmiş, temporary internet files klasörün boşaltılmış, gereksiz çerezlerin silinmş olarak kalkıyorsun veee sonuç. zımba gibisin.

uzun süre uyumadığın zamanlarda ara ara gözlerin dalıyor çünkü uyumadın ama güncelleme yapılması lazım. hard disk çalışır durumda olduğu için arka planda beynine ufak güncellemeler yapılıyor. program arka planda çalışmaya başlarken sen donuk bir şekilde bir yere bakıyorsun. ne oldu işte hiiç dalmışsın bir an.

allah da işte bu programların tümüne birden verilen isim. bir diğer ifadeyle bu ağın ismi. tüm herkes aynı ağa bağlanıp aynı günlük verileri ön yükleme ile alıyor. işte bu sistemin ismi "allah"tır. allah'a inanmak, yani beynine yüklenen verilere inanmaktır. bunu birileri seyrediyor mu bilmiyorum, bir de bu cennet ve cehennem işleri olup bittikten sonra program kendisini ne yapacak, allah ağına ne olacak onu da bilmiyorum. tek bildiğim, allahın her şeyi bildiği. bayaa büyük ve geniş bir bilgisayar olmalı, ne kadar ansiklopedi varsa yüklemişler. zaten o bir program ve her şey de sanal olduğu için ol dedi mi oluyor, başka bir alternatifi yok. aslında sen de "ol" desen olabilir ama ilgili yazılım güncellemesinin yapılması lazım. mesela "peygamber 3.0" güncellemesi var onu aldığın zaman su üstünde yürüyorsun, ateşin içinden geçiyorsun, denizleri yarıyorsun filan.

tamam neyse. ben namaza gidiyorum.
''Allah programı 2015 indir. fullproğramlarıindirirsin.net'' yorumlarını görmekten geçilemeyecek bir başlık.
Güzel taktik he ben de müslüman olduğunu düşünmüştüm bir an.

Aslına bakarsak bu güçsüz kalmaktan ortaya çıkan bir şey gibi.

Yani bir kişi eğer konu da yetersiz kalırsa başkasından istemeli. Eğer kimseden isteyemiyorsa? O zaman yaratıcıdan ister.
allah.exe indirmek için tıklayın.

not: kurulum öncesi format atmanız şiddetle önerilir.
hackerların günümüz siyasetinde başbakan hatta cumhurbaşkanı olacağı durumdur.
diye bağırııııırr, çiftliğinde aaaliiii baabaanııınnn.
akşam akşam iyi güldüm, allah yüklenen bir programsa o zaman o programı yükleyen kimdir? hz. isa'nın son model bilgisiyasarı vardı, muhammedin de uzay aracı vardı her şeyi uzaydan getirdi bize öyle mi?

he canım he aslanım he gülüm, new ageci ateistler sizi....
bunun böyle olmaması için hiç bir neden yok.
olabilitesi yüksek bir teoridir. neden olmasın ki? tanrı insanların beynine yüklenmiş olabilir. açık ve net.
Program kaldırmak veya değiştirmek için

Programlar ve Özellikler'i açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi, Denetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler'i tıklatın.

Programı seçin ve Kaldır'ı tıklatın. Bazı programlar, kaldırmaya ek olarak programı değiştirme veya onarma seçeneği de içerir; ancak birçok program yalnızca kaldırma seçeneğini sunar. Bir programı değiştirmek için Değiştir'i veya Onar'ı tıklatın. Yönetici izni gerekli Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.
evrenin bir simülasyon olması durumunda bile creator oluyor. asla bir program değil, programı oluşturanı oluşturanı oluşturanı... sonsuza giden bir kavram, aslında herşeydir. allah ismi üzerinden konuştuk ki önemsiz nasıl adlandırıldığı. en küçük enerji biriminden, her türlü algının üzerindeki tepe noktasına kadar bir bütünlüğün temsilidir.