bugün

(bkz: yarattığı varlıkla sidik yarışına girmek)
kul olmak yerine şeytan olmayı kabul edip Allah'tan özür dilemesi gereken yazar başlığı.
barıştırmak yerine şeytanın af dilemesi olması gereken zımbırtıdır. zira musa aleyhisselam bu teklifi şeytan yapmıştır ve şeytan da pişman olup af dilemek istemiştir. şeytana adem'in mezarına secde edilmesi emredildiğinde ise ''dirisine secde etmedim ölüsüne mi secde ederim'' diyerek tekrar isyan etmiştir.
sürünsün iblis hiç bulaşmam .
..ve tekila. aman allahım. mükemmel olaydır.
Allah yarattığı varlığın, barışıp barışmayacağını bilerek yaratmadı mı ki? Yada isyan edeceğini de bilmiyor muydu? Yada şeytanın içindeki kötülük allah tarafından yaratılmadı mı? neyse işte sorular, sorular, sorular.
eğer allahla şeytan barışırsa kötülük problemi ciddi yara alır çünkü bu sefer suçu atacak kişi kalmaz. şeytanın aslında çok masum olduğu gerçeği.
onlar küs değiler ki bizi yiyorlar.
ramazanda yapılması gerekendir, lucifer ile tanrıyı barıştırmak. ramazan ayında küslerin barışması lazım.
aile içine girilmez.
1: Allah ile şeytan aynı kategoriye girmez

2: Şeytan zaten allahın üstünlüğünü kabul eder şeytanın savaşı allah ile değil ademin soyuyla

3: Kıyamet koptuktan sonra şeytan aynen şöyle der kamer süresinde geçiyordu sanırım hatırlamıyorum kesin konuşmayım "Siz bana tapıyordunuz ama ben sadece alemlerin rabbi olan allaha taparım " gibi bir ayet vardır.

4: velhasıl Allah ile şeytan arasında bir savaş ve küskünlük yoktur şeytanın asıl savaşı ruhunu satmış yozlaşmış insanlardır.
valla cehennemde de cennette de ortamın sevilen delikanlısı olur.
Gerizekalı kardeşim itlik yapma saygı duy inançlarıma ve kutsal değerlerime.
kavga nedeni şu ülkemde etrafımda gördüğüm insan artıkları ise lan bunun için değer mi diyesim geliyor.

zaten çoktan barışmışlar ya da bizi kandırıyorlardır...

şeytan varsa bu dünyada boko haram, ışid gibi tiplerdir.
aynen hacı biz arada kaldık. barıştıralım da olsun bitsin bu kavga sona ersin.
şayet anlatılanlar doğruysa üzerimize vazife olmayan bir iştir. barışmalarını ben de isterim, hem de çok. öyle zavallı insanlar var ki, tanrının şeytanı bağışlamasının mümkün olmadığına inandıkları gibi, bağışlamasını da istemiyorlar. sevgiyi yaratan, şeytanı da yaratan, bağışlamasını da bilir elbet.
görsel