ahmaktır benim gözümde. hem günah işleyeceksin, hem de bunun finansal bedelini karşılayacaksın. iki kere eşşeklik bu. bi insan nasıl olur da gördüğü kuyuyar düşer de boğulur ki? demek ki nefs öyle bir köreltiyor ki gözleri, kuyuynun derinliğini göremiyorlar. allah içkiyi alana da satana da lanet ediyor. bunun farkında değil mi ki bu adam? yazık, çok yazık.
http://www.izlesene.com/v...i-raki-reklami-!!/1458950

bu videonun armağan edilmesi gereken beyan...
kendine müslüman diyen bazı puştlar gibi kanla abdest alacağıma viskiyle vaftiz edilmeyi tercih ederim.
içki; içinde alkol bulunan içecek anlamına geldiğinden dolayı, aa bu içki alkollü dur ben buna bir para vereyim diyen insan yanlıştadır. düpedüz kandırılmıştır. uyansındır. (bkz: te allahım)
akılsızdır .Alacaksın bir kilo üzüm ohh mis gibi.
alkolsüz içki için; (bkz: miller)

kaynak götüm.
aslında aptal insandır. içkiyi bedava yapıcaksın nasıl olsa günah bağri para almayın kardeşim. *
huzuru arayan insandır.

alkollü içki?!

ama üzüm dururken tabi salkım salkım fakat şimdi fazla üzüm yiyip cır cır olmak mı, alkolle sarhoş olmak mı? sanki sarhoş olmak daha iyi, yine sen boka bastın be tayyip.
zevk işidir arkadaşım ister verir ister vermez.
takas yapmayi istemiş ama bu hayali lidyalilar tarafindan zora sokulmus insandir.
ne vericez göt mü sorusunun ortaya çıkması.
ömer hayyam'ın yolundadır.

Şarap içmediğin için,
Sarhoşlara sövme.
Eğer Allah tövbe verirse,
Ben sadece
Şarap içmemek için tövbe ederim.
Sen;
Şarap içmemekle övünüyorsun.
Ancak;
Öyle ayıp işler ediyorsun ki,
Şarap onların yanında
Yüz kere zemzemle yıkanmıştır.

Benim şarap içmem
Keyiften değildir.
Ara bozmak,
Din ve terbiyeyi
terk etmek için de değildir.
isterim ki,
Arada bir nefes alayım.
Şarap içmem;
işte bu sebepledir.
Aslında vermek çok çok saçmadır ama Hiç sormuyorlar o insana ne içtiriyor bu kadar ?
kendi seçimlerini uygulayan insandır. örümcek beyinlilerin laflarına da kulak asmayandır.
öpücükle almasının son derece zor olduğunu bilen insandır.
takas devri de geçti. ne yapsın amına koyayım?
kendi fikirlerini ve görüşlerini tüm insanlığın benimsediğini ya da benimsemesi gerektiğini sanan cahillerin hor gördüğü insandır.
(bkz: seccadeye para veren insan)
ister içer ister içmez. kişnin kendi günahıdır, kendi cebine zarar veriyor. milletin duygularını sömürüp havuzlu villalarda yaşamıyor. bazen içkinin verdiği mutluluk duygusu insana güzel gelir. dertleri unuttur ve başka diyarlara götürür sebebi bu. kendin içmiyorsun diye başkasını yargılayamassın. biz şimdi domuz eti yemiyoruz ama yiyene laf mı söylüyoruz. istediğini yesin kendi zevki kendi seçeneği. bu lafı diyen kişiye dinde geçen şu sözü söyleyin yeter senin dinin sana, benim dinim bana.
para vermeden içenle karşılaştırıldığında çok daha masumdur.
sen onu dersen ben de bunu derim.

(bkz: eziyet çekmeye hacıya giderken para veren insan)
"gözüne sokayım" dedirtir. şimdi ben o içkiyi alıyorum ve içiyorum. parası, benim pantolonumun cebinden çıkıyor ve günahı(!) benim defterime yazılıyor. bak "sen" yoksun. anlatabildim mi?

sanane be kardeşim... sana ne.
rte'nin ünlü sözü "e üzüm yiyin"'e karşı çıkan insan evladıdır.

bir de şu vardır;

(bkz: suya para veren adam)* *
Alkolsüz içeceğe para vermek yerine 3 kuruş fazla verip, kafası güzel gezmeyi planlayan insandır.

ne karışırsın içkime şarabıma
sana zararım yoksa içerim
ikimizde gelsek kıldan köprüye
ben dürüstsem serhoşken de geçerim.
hata ediyordur.takas yapmak en iyisidir.*

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/30053/
mantık hatası vardır.2 3 şişe içki içip o iğrenç tadı alıp kafalarının güzel olması yerine bi tane ot içseler aynı etkiyi yakalarlar.**