bugün

Edep ya hu!

( Meyveli votka fena değil diyorlar. )
içmek için mi ?

görsel
rakı!

adam gibi içer adam gibi öğrenirsin.
bira hatadır. en iyisi meyvu sulu votka. sarhoşluğu çabuk gelir, kafayı seversin.
Alkole başlamak isteyen kişinin sorusudur. Tekel Bayii ne gidip yeni başlayanlar için bira istenir.
Dikkatli olmak lazımdır ziraa alkol sizi kullanabilir.
weihenstephaner denemek suretiyle, buğday birasıyla giriş yapılabilir.
açken içilirse daha ayrı bir keyif verir.
weihenstephaner bulamazsa paulaner, schneider da deneyebilir.
belki kızacaklar, belki lince uğrayacağım lakin.

bence burada sanki çok güzel bir marifetmiş gibi övüne övüne şunu iç, bunu iç diyenlere kulak asma. zaten ilk içmen ile muhtemelen tadı kötü gelecektir sana. içsen dahi orada dur ve bırak.

dini boyutu insanların kendisini bağlar. ancak halihazırda bir işe yaramadığı gibi sağlığa zararlı da.
üstelik bağlanınca sigara gibi bağımlısı yapan bir şey.

sağlığa zararlı oluşunun da yanında sende bir ihtimal yaratacağı etki fazla olursa şayet kötü sonuçlara da sebebiyet verebilir.

o yüzden en güzeli uzak durmak. ha benim içip içmediğimi sorarsan içtim. ama öyle hava olsun, ben alkol alıyorum demek için değil meraktan ötürü. birkaç kezde kafam bozukken. ama şimdi sorsan zaten az içmiş olsam da o vakitlere dönsem hiç ama hiç içmem.

meraktan ise merakla gelen her şey güzel değil. dertten ise varsın en büyük dert karşısında desteksiz, zırhsız ayakta durmayı bil. duramadın mı, düş gitsin. ama yine de sarılma şu alkole.
tuborg malt en klasiğidir idealdir. ya da bomontide olabilir ama şahsi olarak önerim tuborgdur ardından şarap, viski devam edebilirsiniz.
metil alkol ile başla . kolay gidersin öbür tarafa.
votka ile tabiki. votka gunun her saati tuketilebilir.

bira damak tadi ister, viski sevmeniz icin bi tahtayi kaybetmis olmaniz lazim, sarabi anlamak biraz surer, raki icebilmek icin kendinizi kontrol etmeyi ogrenmeniz lazim, tekila-jager eglenceli zamanlar icindir, hepsini denediyseniz cin icmeye baslarsiniz, her kokteyl her yerde icilmez vs.
eyüb sabri tuncer limon kolonyası ile başlıyabilirsin.
görsel
(bkz: ayran)
limonlu bira vardı bir aralar başlangıç için ideal.
miller veya corona ikisinden birisi.
Ben rakıyla başladım, rakının tatlı olması hoşuma gitti. Biradan nefret ederim, vodka kolayı çok yaparım, az içerim. Viski kola da iyidir, biraz ağır olsun istiyorsanız. Gerçi boğazınız bir değişik oluyor 2-3 oktav atıyorum ben viski içince bas baritonun son seslerine denk düşüyor konuşma tonum bazen.

Diyeceğim o ki en iyi fikir sevdiğiniz bir şeyi vodka ile için.

diğer bir önerim ise tek başınıza içmeyin, içmek için bir araya gelmeyin. kısacası sosyal içiciolun.
miller keser seni.
Malibu.
(bkz: yarra yering)
Tuz ruhundan başla. Delikanlı ol biraz.
direkt saf alkol al. gözün falan kör olsun gör ebeninkini.
http://ileilgili.org/resi...valetispirtosu_resmi0.jpg
bence başlama ama illa başlayacam diyorsan likör alıp sütle içebilirsin.
Süt ic sen erken daha.
mojito ile başla bu yaz günlerinde fresh fresh.
güncel Önemli Başlıklar