bugün

Her zevkten biraz felsefesini düstur edinmiş birinin ilk alkolün türü ve markası için alacağı tavsiyelerdir.

Edit: ulan neden eksiliyorsunuz? iyi ki bi sorduk. Bu arada hepiniz mi şarapcınız amk?
Miller bile yarar sana.
madem felsefesini edindin bize niye soruyorsun mübarek. dostlarla muhabbet sohbet efkar sofrası istiyorsan rakıya git, konsomatris barda kafa dağıtmak istiyorsan vodka al, dumanlı bir ortam söz konusu ise tekila fena olmaz, yalnız takılıp düşünceler içinde ağır moda hazırsan vazgeçilmezim viskiyle takılacaksın demektir.
Malibu ic. Sonra oturdugun yerden kalkmadan iki duble votka limon.
Köpek öldüren iç *
Başlama. Sarhoş olanları toplamaktan yorulduk. Hic hoş gorunmuyor sarhoş insan swh.
(bkz: yAş onbeş onbeş onbeş)
saf alkol iç, sana uyar.
Tekila.
(bkz: kıymetli alkoller)
(bkz: şarap)
kararında iç de ne içersen iç diyebileceğim bir entry.
kolonyadan başla ramazan ayı zaten.
tabi ki kolonya. biraz gözü yakıyo ama olsun.
baslama duramazsin. cok buyuk sorun olur hayatinin hatasini yapmis olursun...
ben kullanmiyorum ama kendimi bildim bileli babam iciyor he gun her gece... ve farkina varamiyor kalp kirdiginin en buyuk nefretleri tattiginin ve kendi dahil herkese zarar verdiginin...
hafif bir şeylerle başla, henüz yeni başlamışken bira gibi ağır içkilerle bünyeni zorlama, bence Absent uygun bir seçim olabilir.
zıkkım iç.
miller al ama tadı biraz acıdır dikkat et.
Miller, bomonti, extra ya doğru gider.
(bkz: listerine cool mint)
bayramdan sonra sen gel biz tekila içelim. malum ramazan ayı. ha ben içecem arkadaş diyorsan da saygım var iç.

tekila iç:).
Bira olmasındır.
Kolonya tütün olan daha evladır.
(bkz: kolonya)
(bkz: sen içme)