bugün

o bir klasik!

o değil de, duygusallaşan kişinin yanında bir de alkol alan bir başka duygusallaşmış kişi var ise o muhabbet sabaha kadar sürer. eğer orada bulunan bir üçüncü kişiyseniz ve eskaza alkol almadıysanız, dünyanın en kötü muhabbetine tanık olacaksınızdır. benim neyim eksik'ten o kaybeder'e, ne biçim hayat bu be'den hoca gene bıraktı lan'a kadar gırla zırva.

en güzeli ise sabah bu kadar zırvalayan ve duygusallaşan kişiler, hiçbir şey olmamış gibi, sanki o akşam/sabah dünyaya küsen onlar değilmş gibi bir mutlu bir mesut hayatlarına devam ederler. yaptıkları veya konuştukları kendilerine ne kadar gerçek ve önemli şeylermiş gibi gelirse gelsin, nedense bir dahaki alkol ortamına kadar o konu hakkında konuşmazlar.
alkol aldıktan sonra canavara dönüşmekten daha iyi bir durumdur.
(bkz: öpüjem)
eski sevglileri hatırlayıp ah ulan ah demektir.
zamane resimlerine bakıp bakıp iç geçirilir akabinde. hayat ne tuhaf vapurlar filan ...
evreleri olan süreçtir.

Ne iyi oldu toplandk.
Nasıl yenildik ya.
Ayrıldık kanka olmadı.
E sende ne var ne yok.
O değilde çok sevdim be.

sonuç itibariyle başarıyla duygusallaşılır.
iyi insanlarda gözüken durumdur nitekim eşini çocuğunu döven şerefsizlerde bulunmaktadır.
kişinin içindeki duygusallık canavarını çıkarmasıdır.içki tabiki bahanedir.bu sayede kişi sarhoşluk adı altında içindeki herşeyi döker.
yalnızlığın, içten içe hissedilen kimsesizliğin, dolu bir zihnin boşalımlarının, iç hesaplaşmaların, çok da yakınlarda olmayan özlemlerin, kalp ve düş kırıklıklarının bir nevi açığa çıkmasıdır belki de.
o bir klasik!

o değil de, duygusallaşan kişinin yanında bir de alkol alan bir başka duygusallaşmış kişi var ise o muhabbet sabaha kadar sürer. eğer orada bulunan bir üçüncü kişiyseniz ve eskaza alkol almadıysanız, dünyanın en kötü muhabbetine tanık olacaksınızdır. benim neyim eksik'ten o kaybeder'e, ne biçim hayat bu be'den hoca gene bıraktı lan'a kadar gırla zırva.

en güzeli ise sabah bu kadar zırvalayan ve duygusallaşan kişiler, hiçbir şey olmamış gibi, sanki o akşam/sabah dünyaya küsen onlar değilmş gibi bir mutlu bir mesut hayatlarına devam ederler. yaptıkları veya konuştukları kendilerine ne kadar gerçek ve önemli şeylermiş gibi gelirse gelsin, nedense bir dahaki alkol ortamına kadar o konu hakkında konuşmazlar.
o bir klasik!