bugün

Topal osman geliyor ali şükrü kaç zuhahaha.
görsel
tamam cinim tamam, haklisin, en hakli sensin.
(bkz: psikotik bozukluk)
(bkz: yobaz kişilik bozukluğu)

ben söylemiştim. umarım bunu veren sabrını da verir.
bak simdi sikik efendi, ben meclis tutanaklarina niye bakayim? sokayim 12 adaya sana bir sey olmasin.

1000 tane isidli yoldasindan, 300bin askeriyle suleyman sah turbesini koruyamayip kaciran birine baskomutanimiz gozuyle bakarken burada 12 adayi kaybettiler diye bikbiklama.

gubari verirler eline cikciklemek zorunda kalirsin.

ordu yorulmus, kaynaklar azalmis, ingiliz istihbarati senin hamlelerini catir catir biliyorken, şartlarin el verdigi sekilde davranilmis.
kodumun sigiri daha bu gun ronen dolaplari gormeyip huloog diyor, 80 yil onceki olaylara isik tutmayabcalisiyor kendince. google a bir de fethullah ve akp yaziversene bibim.
(bkz: paranoid şizofreni)
(bkz: yobaz iftira şeması)
ben meslek icabı alışkınım. size allah kolaylık versin.
lozan konusundaki aşırı vatansever duruşu nedeniyle ortaya çıkmış durumdur.

bugün bile görüyorsunuz aşagılık haşareler hakareti bırakın öff bile demeden lozan dedigimizde hemen havlamaya başlıyorlar, allah korusun rte degilde başımızda başka biri olsa bu şerefsizler bizi lime lime etmekten bir an dahi geri durmmayacaklardır.

bunların kanı bu.

efenim biliyorsunuz bu lozan meselesine ali şükrü bey dehşet farklı açılardan bakıyor ögrenmek isteyen açıp baksın.

heyetin kendi kafasına buyruk davranmasından tutun verilen tavizlerin nerdeyse vatan hainligine eşdeger bir anlam taşıdıgına kadar bir çok iddiası var.

ve tabi ki dogru söyleyen olarak dokuzuncu köyden kovulmamış topal osman tarafından öldürülerek cezalandırılmıştır.

bu ilk olmamışştır bu zihniyet iktidarı korumak ve güçlendirmek için hep öldürmüş, sindirmiş, yok etmeye çalışmıştır.

umarım bir gün son olur.