bugün

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/21419185.asp

rteden beklenildiği gibi seviyesiz olan sözler.
asıl tüm bunlara göz yuman kuş beyinlidir!
şerefsizliği yapanların kim olduğu bellidir, bizimkine paralel bir dünyada mutlu mesut yaşayıp toz pembe hayaller gören sığırların artık uyanması dileğiyle.
(bkz: insan evladı)
--spoiler--
sizi eleştiren ya pkklı, ya şerefsiz ya da orospu çocuğudur zaten değil mi?
--spoiler--

tanım: başbakanın yaptığı seviyesiz açıklamaların en yenisidir.
"yine hangi troll başlık açmış." diye gelip, bir başbakan beyanatı olduğunu öğrendiğim cümle.

çok merak ediyorum ya bizim bu tarz yorumlara hakaret davası açabilme hakkımız var mı? şu dönemin türkiye'sinde olmayacağını biliyorum, ütopyalara gerek yok tabi de, bu tarz bir cümleye ideal hukukun işlediği ve medeni bir cümlede dava açsam hiçbir hukuki hakkım olmaz mı? bahsettiği kişiyi yaptığı yanlışlardan dolayı ben de eleştirdim, bana apaçık hakaret ediliyor, üstelik toplumdaki fikir özgürlüğü de engelleniyor diye dava açabilme hakkım modern hukukta mevcut mudur?

merak ediyorum dedim ama başıma bir iş gelmeyecekse tabi.
hak çalan müslüman olarak ibretlik bir realitedir.

(bkz: şimdi biz şerefsizmi olduk)
(bkz: müslüman hırsızlar)
bir şerefsizin başka bir şerefsizi korumak için, haklı olan insanlara şerefsiz demesi yavşaklığıdır.
halkı koyunlar ve şerefsizler olarak ikiye ayıran bir türkiye cumhuriyeti başbakanı sözüdür. Tabi şerefsiz olmanın da alt kademeleri var mesela tinercilik gibi , neyse.

Şimdi merak ediyorum 10 yıldır demokrasi ve ifade özgürlüğü adına yapmadığı devrim!! Kalmayan bu hükümet , attığı her adımda ifade ve eleştiri özgürlüğünü kısıtlarken yine tüm bunlara göz mü yumulacak ? Göz göre göre yalan söyleyen bu insanlara yine % 50 oy mu çıkacak ? Bakın gelin vazgeçin 2 ay sonra elimde bolca saman olacak , 1-2 aylık gıdanızı verir oyunuzu alabilirim. Zaten bedeli bu değil mi ? Bişey de vaat etmiyorum , zaten eden de yapmıyor.

Not: şerefsizim.