bugün

Kendisi yerine dusunulen adaylardin basini ise fatih terim cekmektedir.
mourinho'nun manu'ya gidişinin habercisi olabilecek durum...
mourinho kesin chelsea'ye gittiğine göre yerine çok büyük olasılıkla aykut kocaman gelecektir.
sovyetler birliği'nin dağılması gibi bir şeydir. tarih bunu yazar. bizim zamanımızda manu'yu sir çalıştırırdı diye çocuklarımıza anlatırız. böyle böyle yaşlanıyor insan işte...
alışması zor durum. Kolay olan artık kulübü kapatmak.
manchester united ile adı özdeşleşmiş bir ismin teknik direktörlük kariyerine son noktayı koyup kenara çekilmesidir.
ancak alex ferguson' un manchester united patronluğunu bırakması, manchester united' in sonu değildir. çünkü ferguson' dan önce manu vardı, ferguson' dan sonra da olacak. bu bir gerçektir.
bu sefer kesin olan emeklilik.
bakalım manu gibi geleneğe bağlı bir kulüp o'nun yerine kimi getirecek? çok önemli çünkü dünyadaki t.d. kıyımına katılmayan iki büyük kulüpten biriydi. ben 5-10 yıl aradıkları kişiyi bulmakta zorluk çekeceklerini düşünüyorum.
mourinho'nun chelsea'ye değil, mançester'e gittiğini gösteren hödö.
Manchester United in efsanesi olan alex fergusonun görevi artık bırakmasıdır.
artık yerini gençlere devretmenın gerektıgını anlamıştır.

Kaynak : http://www.haber.stargaze...-veda-ediyor/haber-752328
sakızı kalmadığı içindir.
manu efsanesinin eriyişinin başlangıcıdır. mourinho moyes felan hikaye bu adam komple bi yönetimdi. hiçkimse yerini dolduramaz.
tarih bunuda yazdı. gelmiş geçmiş en iyi ve en tecrübeli teknik adamdır.
amcamın 'emekli olduktan sonra emekli maaşı alacak mı?' diye sormasına sebep olan olaydır. man utd. için bir devrin kapanmasıdır.
Galatasaray'ın Fatih Terim'siz olması gibi.
iki taraf için de sancılı bir süreç olacaktır.

Manchester yönetimi ilk aylarda; uyudun mu? , napıyosun? gibi mesajlarla şansını tekrar denemek isteyecektir. ferguson kendini kaybetmemeli kararının arkasında sonuna kadar durmalıdır.
biraz daha uzun yaşamak istemesindendir.

allah muhafaza yaşlı başlı adam, kalpten gidecek yakında diyordum.

kendisi için iyi yapmıştır ama futbol dünyasını üzüntüye boğmuştur.