bugün

iyi ki doğdun kaptan iyi ki varsın iyi ki seni tanıdık. Evet.
"20.09.2012'de, Kadıköy'deki son golümü attım. Eğer son golüm olacağını bilseydim, sevincimi çok daha yoğun yaşardım."

görsel
görsel
Fenerbahçe'den ayrılalı bugün 5 sene oldu.
Üşüyoruz, özlüyoruz reis...
aziz başkan burada olsa şimdi seni pavalı köpek ilan etmişti kardeş.
Allah, kitap ve kuran'dır.
Alex gibisi bir daha gelmez, bu bir gerçek. Özledik seni doktor. Ali koç başkanımız olduğunda kendisini yönetici olarak getirecek neyse ki. Hasret bir nebze dinecek.
(bkz: vallahi alexi özledik)

özlettin be kral. şurda kimlere kaldık be. sakat adamlara milyonlar ödüyoruz. kalmadı artık nesli tükendi alexlerin. sen gittin fener bitti. şimdi gelsen oynasan bile süper ligi cebinden çıkarırsın. düşüncesi bile gözlerimi doldurdu be kral. nedenini bilmiyorum ama içimde hala gelecekmişsin gibi bir umut var. bekliyorum.
Alexlesonsuza nicki vardı, begenmiştim.
görsel
Biliyorum olmaz ama insan özlüyo yine de 10 numaralı formanın altında alex yazısını.
O sadece çok golcü, çok yetenekli, çok iyi pasör değildi. O takımın beyniydi. Tartışmasız ülkemize gelen en zeki futbolcu idi. Saha içinde olduğu gibi, saha dışı davranışları ile de kraldı. Herkesin sevgilisiydi.
Hagi den sonra ülkemize gelen en iyi ikinci yabancı oyuncuydu. Hagi'ye büyük saygısı vardı. Kahramanlarından biri olduğunu söylüyordu. Sırf Bu bile onu benim gözümde büyük yapmaya yetiyor. Fenerbahçe tarihinin en önemli futbolcusu.
fenerbahçeden ayrılalı 5 yıl olmuş. 5 koca yıl amk..

daha iyisini de göreceğimi buna ömrümün yeteceğini pek sanmıyorum.

bu nesil için zirve alextir.

görsel
görsel
görsel
Neymar ın idol futbolcularından biridir.

Neymar söyledi ben değil.
Hagi yi örnek alan yıldız oyuncu. En sevdiği, beğendiği 10 numaralardan biriymiş. Ben söylemedim, o dedi.
Az önce Fenerbahçe forması altında attığı gollere bakıyordum da ne bileyim gerçekten çok zarif ve şahane gollere sahip futbolcu.

Şöyle söyleyeyim Fenerbahçe'nin ondan sonra ne böyle bir organizasyon gücü ne de klas golleri oldu.

Çok yüksek istikrar grafiği çizmese de Türkiye'de onu izlemek güzeldi.

Not: BJK.
itici futbolcu.
"Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun"

görsel
aykut kocaman'ı teknik direktör yapan büyük futbolcu.
çok da lazimdi bize sanki. altyapi mi var da koordinatore ihtiyacı olsun.
10 kasım paylaşımı;

görsel
Uzunca bir süre Fenerbahçe’de forma giyerek, sadece Fenerbahçe değil diğer taraftarların da saygı ve sevgisini kazanmış Brezilyalı yıldız futbolcu.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar