bugün

son zamanlarda artık ayyuka çıkmış dengesizliklerdir.

ya arkadaş anlamak güç. bu ülkede en çok akp ye karşı olması gereken, laik ve de devlet anlayışı en iyi toplum denilen aleviler, bu ülkenin yüzde yirmi beşini oluşturuyor. hadi yüzde 30 kürtler olsa, geriye kalan türkler.

e amına koyim madem kürtlerin yarısı hdp ve diğer ismini unuttuğum sikik kürt partilerine oy vermiş olsa, e yine bir eksik olurdu. yani alevilerin arasında akp ye oy vermiş bir kesim var ki bu oy oranı çıktı. şimdi kalkıp akp yi kötüleyenler kimler bir bulamadık amk.

bakkala gidiyorsun tv de akp hakkında haber var, hemen biri çıkıyor allah belasını versin akp nin diyor. e bakıyorsun sokağa ya da işe, okula, herkes kötülüyor. ulan o zaman kim iktidara getiriyor bu adamları amk.

akp ve kürtleri bir kenara koyarsak bu ülkenin insanında da bir piçlik var. bu çok açık.

ayrıca alevi kesimden geliyorum.
10 milyon aleviden en fazla 1000-2000 tane çürük yumurta oy veriyodur.
aleviler akp'ye oy vermez aleviyim ordan biliyorum.
Ülkenin %25'i alevi %30'u kürt geri kalanı türk diye başlayan yazarın okunmaya deymeyen yazısı.

Birincisi alevilik bir ırk değildir. Bir insan alevi olup türk olamıyor mu ?
%30 kürt ne demek hacı ? Bunların yarısı bdpye veriyor demiş. Bu da %15 eder ki adamlar barajı geçer zaten.

Vay amk.
akp dusmanligi ile uzulerek soyluyorum ki aleviligin alakasi yoktur..
aleviyim ve akpnin oy almasinin yercekimine bile ters dusecegi bir yerde yasiyorum..
ordan bile mali cikarlar icin akpye oy cikmistir..
Türk oldukları halde bu ülkeyi sevmezler.