bugün

sözlükte mutlaka olması gereken özellik. bu sözlük tam bir kaos yeri olmalı. herkes mezhepçilik yapmalı bunun başlangıcı alevilerin nicklerinin yanına kırmızı bir çarpı işareti koyarak olacak. bu sayede kimlerle muhattap olduğumuzu bileceğiz ona göre ırkçılık mezhepçilik yapıp tam bir çatışma ve kaos ortamı yaratacağız. kürt yazarların nicklerinin yanına ise tek kaş işareti koyacağız. bu sözlük tam bir bölünmüşlük içinde olmalın tüm mezhepler diğerinden nefret etmeli onlarla konuşmamalı . tüm ırklar kendi ırkını en üstün görmeli ve sürekli hakaret etmeli evet böyle bir sözlük ortamı yaratmalıyız.
aleviliği ırksal bir durum sanmak.
(bkz: ben orospu çocuğuyum demenin alternatif yolları)

edit: lan biliyoruz ironi yaptığını. başlığı açana değil lafım..
(bkz: #22036944) ''yazar bu parçada eleştiri yapmaya çalışmıştır.'' olarak anladığım durum.
neden olmasın ki dedirten kaos ortamı.
Yazin beni de atin carpimi.
sözlük cemini başlatırken kim gelecek kim gelmeyecek bilmemize yarar.
hadi cem yapalım.
Zülfikarı yiyince o çarpıyı daha parlak göreceklerin isteği.
bizimkilere ne işaret konulucak diye sordurtan önerme.
sözlüktekilerin naylon solcu olduklarını hesaba katmamız durumunda kendi nicklerinin yanına çarpı koyup moderatörü suçlamaları daha olasıdır.
Bana da çarpı koyun gurur duyarım, ayrıcalığımız olsun .
Dhkp-c orgutune gonul veren yazarlarin yapmak isteyecegi seydir. Zira kendileri boyle seyleri severler.
bilseydim kayıt olmadan çarpıyla gelirdim dedirtir.
Getirilmesini istediğimiz özellik. Selamun aleykum diyoruz, selam diyor. Bir bakıyoruz alevi. Bilseydik selam vermezdik. Açık ve net.
Gel koy gel!
keşke olsa. az çok kan çeker.
Destan kıvamında yazmak gelse de içinizden, " insan " olduğunuzu hatırlayıp, sustuğunuz, ayrımcı başlıklardan biri dahadır...
Birden acı bir gülümseme konuveriyor dudağınıza...
Sonra okkalı bir asdfg savurup,
Basıyorsunuz eksiyi...
Bir gün bu Aleviler bizde size bir Y koyalım diyecek...
Toplumu bölmenin sosyal medya ayağı. O ayağı kökünden koparsalar ya sevabına ibret olması için.
alevi değilim. tanıdığım alevi arkadaşlarım milyonlarca sünniye oturur adamlık insanlık dersi verir. tabi siz ayırmazsanız.
Aleviler içlerindeki islam la uğraşan, dine küfreden ateistleri soyutlasınlar. Onlar yüzsüzce hala aleviyim diyor, hergün burda dine küfrediyor. Siz onları dıslamazsanız onlar islam a kufreden, alay eden ateistler olarak içinizde kalacaktır. Biz sizi her türlü iftira ve horlamadan kollamısken sizde bunu bize yapın. Allah a ve rasuluna küfreden ateistlerın size ait olmadığını söyleyin. Yoksa sen sunnılıge saldır, dine saldır sonra gel alevılıge sığın. Sövme kardeşim benim dinime.
olması gerekendir. selamun aleykum diyoruz selam diyor. bilseydik alevi olduğunu selam vermezdik allah allah ya. bu şart vallahi. açık ve net.
çok ayıp ama gece gece güldürmüştür.
Turollükte üstümüze yok , gece gece iyi güldürmüştür.