bugün

içinde bol bol amerikan propagandası yapılan tv dizisi uyanık olmak lazım.

edit:entrylerimi değiştirip bozmayın !
nihale ve jülide karakterleri dışındA güldürmeyen dizi.
beşer'den oldu canım sağol repliğini duyduğumuz leyla ile mecnundan sonra ortaya çıkan absürd dizilerden biri
süreç film şirketinin yapımcılığını üstlendiği, atv'de yayınlanan türk sit-com televizyon dizisi. 1. sezonu yayınlanmaktadır.
hala devam etmesi şaşırtıcı olan düşük dizi.
ilk kez geçen gün televizyonda bir sahnesine denk geldiğim ve lanet olsun dediğim dizi. bir erkeğin (erkek dememek lazım böylesine ama) karısını dövmesi ne zamandan beri komik sayılıyor merak ediyorum.
an itibariyle espri zehirlenmesi yaşatan dizi.
esprileri iğrenç olan türk sitcomu.
dizinin son bölümünden bir replik..

+sakın böyle bir şey yaptım deme
-sakın böyle bir şey yaptım.

izlemeyin şöyle dizileri, prim vermeyin şunlara.
kadına şiddeti güldürü malzemesi yapan, normalleştiren boktan bir dizidir efendim.
karısıyla ilişkiye gireceği her seferde odasında kaynanası giren adam, kaç bölümdür o kapıya bir kilit takmalarını beklediğim, her bölümün sonunda içimin parçalandığı dizi.
önce senaristini, sonra çocuklarımı öldürmeme neden olacak dizi. hangi kafayla yazıldığını merak etmekteyim. akl-ı selim birinin bunları hem düşünüp hem yazması, hem de çekmesi çok zor.
şafak sezer'in vasat oyunculuğunun kanıtlarından biridir.
evrim akın'ın kendini tekrar ettiği, şafak sezer'in yine sıçıp batırdığı, bu nedenlerle oya başar'ın izleyemediğim tek dizisi.
Şafak Sezer dışında herkesin rolünün hakkını verdiği dizi. Adam ezelden antipatik.
Safak Sezer'in üstüne yapısmıs bir roldür. Hamdi kahrama'na çok yakısmıs roldür ve Beşer karakterini çok iyi oynamaktadır.
beyin sınırlarını zorlayan mal dizisi. Öldürür adamı.
vodvil türünün bir örneğidir.
hâlâ bu dizi devam ediyor olamaz.
boş beleş dizi. kolpaçino dizi olsa rekor kırar. neden böyle uyuz senaryolarla çalışır şafak sezer bilmem.
orucun etkisi mi bılmiyorum, bir yandan izliyorum, öyle gülüyorum sonra kendi kendime napıyorum lan ben diyorum. yani acayip bir dizi işte.
türk insanının komedi anlayışının ne boyutta olduğunu gösteren dizi.
türk dizilerin'den nefret etme sebebi olan dizi.
herkesin babasıdır.
komedi dizileri içinde çok geri kalmıştır.