bugün

bir türlü gelemeyen. geliyooor geliyoor e hani nerde lan yıllardır bu.
dizi müziği olarak yine rap müzik kullanılması dikkat çekmiştir. kim söylüyor bilmiyorum ama sesi yabancı gelmiyor. yahşi cazibe ve türk malı filmlerinde de aynı tip bir şarkı vardı.

merak edenler için sözleri şu şekildedir;

Kükre aslanım hayır.
Hayır yok, bu gece hayır, halim yok.
Yeni kadınlada derdin çok olur.
Aslan krala derman yok.
Kükre aslanım hayır.
Hayır yok, bu gece hayır.
halim yok Kükre Aslanım Kralım Akıllı ol.
oya başar'ın varlığının sorgulanması gereken, klasik bir şafak sezer dizisi.
(bkz: tek kıral var o da burada)
Süper olmuş dediğim dizi. Şafak sezer izlememin en büyük sebebi. Şafak sezer'i beğenmemek sözlüklerde moda oldu, sürü psikolojisi herhalde.... Gülüyosun işte niye kasıyosun , adamlar güzel bi iş yapmışlar kadro da güzel keyfine bak.
ağalı paşalı, high society temalı yapmacık dizilerdense bu dizi çok daha iyidir. her dizi de aynı kafanın komedisini yapacak değil ya.
çok eğlenceli bir dizi.
şafak sezer in psikopat kızı ile evrim akın ın karakteri çok hoş olmuş hızını kaybetmezse tutamazlar bu diziyi. o derece diyorum...
Sonunun Türk Malı gibi olacağını düşündüğüm dizidir.
özelikle fırat dizisinin karşısında olması sebebiyle izlenebilecek dizi.
kıral kelimesini televizyonda sağ alt köşede görünce yanlışlıkla yazmışlar sandım. e atv bu sonuçta yapıyo bazen böyle şeyler. örneğin: görsel

ama dizinin adı harbiden alemin kıralı'ymış. ne diyim ben size.. oya başar'ın hatrına bir şey demek istemiyorum.
ilk bölümüyle güldüren ama düşündürmeyen dizidir.
jenerik müziği fena halde dilime dolanmış dizidir.
tetikçi oben hariç tırt dizi.

- şş babası hariç.
şafak sezerin kolpaçino'DA KALDIĞI YERDEN DEVAM ETTiĞi DiZi.
(bkz: allah belanı versin tayfun)
Bir Türk Malı kadar facia değil. Yer yer güldüren bazende öfff dedirten bir dizi olmuş. Atv gecenin ikisinde yayınladığı için televizyon izlemeyen ben gibiler için gece gece biraz gülme sebebi oldu hani. izlenebilir.
şafak sezer'i beğenmemek entellik anayasasının değişmez ve değiştirilmesi teklif dahi edilemez maddelerinden biri halini aldığı için sözlükçüler tarafından tü kaka denen dizi. çok harika bir dizi mi? hayır. hatta içinde çok itici espiriler ve karakterler de yok değil ancak yaprak dökümü, muhteşem sülüman, öyle bir geçer zaman ki minvalindeki dizilere kıyasla çok daha izlenebilir bir dizi olduğu gerçeğini de yadsımamak gerekiyor kanımca.
Şafak Sezer'in kendisini alemin kralı olarak görmeye çalışmasından kaynaklanarak ortaya çıkarılmış dizi.
muazzam dizi gülüyorum ciddi ciddi.
sadece şafak odaklı izlenmemesi gerekli. karakterler sağlam.
kıral sözcüğüne fena halde kafama taktığım dizidir. Her ne amaçla olursa olsun, birilerinin zihinlerine bu bir yanlış olarak işlenecektir.
son yıllarda gördüğüm en lanet dizi. ama atv'ye yakışıyor.
8-14 hadi 9-15 yaş grubuna hitap eden kaliteden yoksun bir kaç hafta sonra final bölümü yapıp biteceğini düşündüğüm dizi.
on numara dizidir. bu alemde absürt dedin mi akla her zaman leyla ile mecnun gelir, ama biraz daha zorlarsa rahatlıkla leyla ile mecnuna alternatif olabilirler.

bu diziye tu kaka diyen organizmalar götüyle izlemeyi bıraksınlar , burunlarının üzerinde iki adet organ olacak hah onlarla izleyin bakın nasıl gülüyorsunuz.

ayrıca absürt dizide espri olmaz veya filmde, gerekirse bir saat beklersin absürt olay için. misal ceki çenin akrabaları tarafından " acı çekiceksin " diyerekten dövülen şahıs çok güldürdü beni..

izlemiyorsanız izlemeyin a.q hep aynı yorumlar içim şişti lan.
Uludağ'ın ekşi'den farkı var sanıyodum ama yok cık hep aynı , hep komedi dizisini yaftalamalar falan, filan. izlemiyorsan izleyene de hakaret etmeyeceksin, akasya durağı olur , bu dizi olur ya da leyla ile mecnun olur. Sen nasıl leyla ile mecnun'a gülüyosan bunu izleyen buna onu izleyen ona gülüyo. Herkesi kendimiz sanmayalım, herkesin iç dünyası farklıdır.

Diziye gelirsek ben rastgeldiğim zamanlar izlerim, bence gayet de hoş ve kaliteli espiriler de var. Ayrıca dizide şafak sezer'in kızlarından en küçük kız gerçekten süper oynuyo, onun için izlerim özellikle.
jenerik müziğini yahşi cazibe ooo istanbul seni acil bekler ve türk malı ho türk malı hey gibi dizilerin müziklerini icra eden rapozof yapmıştır. (vokallerde rapozof ve xir vardır)
alemin kıralı dizisinin jenerik müziğinin vokallerinde ise yine rapozof ve yeni bir isim sancak bulunmaktadır.

alemin kıralı müziği : http://www.youtube.com/watch?v=OShqK9O1mGs
yahşi cazibe müziği : http://www.youtube.com/watch?v=W7nnGhBW3Pk