bugün

aldığı nickten bir şekilde rahatsızlık duyup, değiştirememenin verdiği üzüntüyle pişman olan yazarların, bir araya toplanması için oluşturulmuş dernektir.

edit: ulan burda bile hala laf sokmaya çalışanlar var, yazıklar olsun.
(bkz: nicki ne degil icerigine bakin)
isminden memnun olmayan ergenler gibidirler.
(bkz: ratemypoo)
derneğin demirbaş listesine yazabilirsiniz beni. ratemypoo ne lan it.
(bkz: nicki değil işlevi)
listenin başında benim yazılmam gereken dernektir. o an neyi düşünüp almışsam.
Benimdir. Keşke "kibar beyefendi" gibi bişi alsaydım hiç olmazsa sözlük kızları tarafından şansım yüksek olurdu.
ben değilimdir. anlamsız bi nick gibi gözüküyor ama açılımı önemli, pişman değilim.
dahil olmayacağım dernektir.
Bu dernek benim için acilmis olmali. ilk üye olduğum sözlük olduğundan bi acemilik yaptik.
Namümkün imiş değiştirmek.
Hayatta hep pişmanlık var olacaktır.
belimde feci bir ağrı olduğu zamanda kaykılarak oturmaya çalışırken aldığım nickimle bende üye olabilirim ama yinede sağlık olsun.
damacana fantezisi olan bir ülkede olduğumu unuttuğum için pişmanım sözlük.
oysa ki sadece nick alırken kapı çalmış ve sucu gelmişti.
(bkz: oje kokusu)
bir anlık acele ve acemilik sonucu bir nick alıp sonra ne yaptım ulan ben diyen yazardır. aralarına dahil olduğum gruptur.
(bkz: zall bize bakmıyi)
(bkz: zall bize yardım etsin)
(bkz: zall elimizden tutsun)
nickimle katıldığım dernek. yazar olamam diye almıştım bu nicki... burakk1 ne amk
Selamunaleykm genşler biri beni mı sesledi? Değiştirme hakkımızın neden olmadığını sorgularım hep o an ki ruh halimizle düşmüşüz bı gaflete yapmışiz bir şeyler hayat bile bazen 2. Şansı verebiliyorken sözlük sen niye niye yani?
Benim nickim çok uzun değiştirme şansım olsaydı fifa2020 yada turkey2023 yapardım.
bundy nin değil temmuz un kirik kalbi olarak nickimi değiştirmek istiyorum.
Toplansalar yeni ülke oluştururlar. Kızlı nick alırken aklım neredeydi acaba.
Daha iyi olabilirdi belki.
bıyrın benimdir.
astekler55 ne lan amele?
Beni de yazin dedigim dernek.
Muhtemelen kizli nic alan yazarlardir. Gunluk aldiklari mesaj sayisini hesap etmek zor tabiki.