bugün

E okul denen garip uygulamanın yarattığı travmayı üniversite de atamayan yazık ona saf insandır.

Kimi aileler vize final hesaplaması falan yapıyo.
Olmamistir.
Oldu olacak bide karne bastirip gotursundur.
Bu yilki oda arkadasimdi, tıp okuyordu. Her komitesinden sonra annesini arar once nasil gectigini söyler, not aciklandiktan sonrada notunu söylerdi.
Ben oluyorum. Her bi bokum meydanda. Geçen teyzemin eşi olan eniştem "biriyle mesajlaşıyordun, gördüm" dedi heyecanla ve gülerek evreka der gibi. Ben de "yahu yok mesaj falan, bak bana eş bulacak insanlar var burada, kısmetimi kapatma" dedim herkesin ortasında da yarıldılar. Içimden dedim ki 'tamam, ahanda evde kalacağının kanıtı bu gülüşmeler. Kimse evlenebileceğine ihtimal vermiyor, dahası götüyle gülüyorlar sana'.

Neyse, gelelim asıl meseleye. Evet efenim, bayramda gideceğimiz şehre benden önce giden babam bile "kendine dikkat et, bir şey olursa ararsın" yerine "hoca notunu ilan ederse haber edersin" diyerek vedalaşıyor benimle. Varın siz hesap edin durumu.
benım hepsı d idi aq neyını soylıyım.
soruyorlardı, 5 leri 10 ları duyunca sormaktan vazgeçtiler, dönem sonunda kaç dersin kaldı diye soruyorlar artık.
Ben öyleydim. Bütün F leri Fevkalade diye okuttum.
saygıdeğer, Kadir kıymet bilen, terbiyeli bi süt bebesidir.