bugün

rus arkadaşıma sordum hayır öyle bir şey istemiyoruz dedi. annesine sormuş, onlar da böyle bir şey istemiyorlarmış.
arapların tamamını hala müslüman sayanları gösteren istektir. hele hele suriyelileri..

ben hep bir örnek veriyorum bunlar ( bizim über müslümanlar ) yerde üzerinde o arapça mı farsça mı neyse o yazılardan olan sigara sarma kağıtlarını bulsalar öpüp başlarına koyarlar konudan o kadar uzaklar. sadece dillerinden bir "müslümanız" lafı eksik olmuyor.. kimse suriyeliler afganlar müslüman ondan gitsin demiyor. bu adamlar toplum yaşantısına uygun değiller, tembeller, şiddete meyilliler ve hem devlete hem millete ağır yük getirdiler. ulan insanların derdi müslümanlar ile madem sürekli "yüzde 99 u müslüman olan ülkeyiz" diyorsunuz ya. suriyelilerin gitmesini isteyenlerin oranı ülkede yüzde 80 üstünde. demek ki ülkedeki yüzde 99 müslümanın yüzde 80 i aynı zamanda islam karşıtı öyle mi ?
Suri değil Afgan değil niye yapsın böyle bir densizliği Rus komşu?
bundan daha 20 gün önce alanya daydım. alanya daki rus sayısı, polonyalı ve slovak sayısından daha az öncelikle bunda bir anlaşalım. oraya yerleşme amacıyla gelen rus nüfusu (mukim olan)alanya nüfusunun çok çok altında durumda. polonyalı ve slovakların çoğu villa kiralayıp 3-5 ay kalan veya otellerde uzun süre kalan tipler mülk sahibi değiller.

ha bu konuda araplarla kıyas yapan arkadaşlar önce şuna baksın;yabancılara konut satışına ilişkin düzenleme hangi dönemde kimin önergesi ile değiştirilmiş acaba.
onlar kalabilir kardeşim, ne isterlerse istesinler.

sadece araplar gidecek. çünkü onlar müslüman. bakmayın ben de aslında din düşmanıyım da işte direkt böyle diyemediğim için araplara nefret kusuyorum (!)