bugün

biraz önce hürriyet'te okuduğum habere göre son durumlar şöyle

hazırlanan müfettiş raporunda 26 Ekim 2015 denetiminde belirlenen eksiklikleri tamamlaması için verilen 20 günlük süreye de uymadığı belirlendi, izinsiz personel çalıştırıp açılış iznine aykırı faaliyetler gösterdiği için yurt müdürü cuma ali genç suçlu bulundu, bir amiri olmadığı için cuma ali genç'e yaptırım uygulanmadı.

17 Aralık 2015 ve 26 Mayıs 2016 denetimlerinde Aladağ Kaymakamlığı'nın bilgisayar çalışanı Cihan Ünal ve ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Davut Gökçeli'nin, yangın tatbikatı yapılmadığı halde yangına karşı gerekli önlemler alınmış gibi sahte rapor düzenlediği belirlendi. ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aktaş'ın denetim görevini yerine getirmediği anlaşıldı.

Cezai işlem olarak mehmet aktaş(ilçe milli eğitim müdürü) kınama cezası aldı. kaymakamlık çalışanı cihan ünal ve ilçe milli eğitim şube müdürü davut gökçeli ise birer gün maaş kesim cezası aldı.

ayrıca mehmet aktaş öğretmenlik görevine verildi.

adeletmiş bilmem ne işte.
Ne olacak o maaş kesintisini mesai ile telafi ederler ölen öldüğü ile kaldı her zaman ki gibi,askerde mermilerle yazılan "bugün de ölmedim anne" sözü biz siviller içinde geçerli olacak artık durum bunu gosteriyor ama ne olacak yol yabdılar.