bugün

"üste de para verelim" şeklinde devam edilebilecek istek cümlesi.

yok, yok, "istek cümlesi" demek yetmez, "çok istek cümlesi"
-sayın rte, chavez israil büyükelçisini sınır dışı etmiş, düşünceleriniz neler?

--chavezin tuzu kuru, sınırındaki teröristleri, israilden kiraladğı insansız uçaklarla izlemiyor!

-haklısınız sayın rte, öküzlük bizde, gerçekleri düşünmeden konuşuyoruz, özür dileriz.
venezuella halkının kesinlikle yanaşmayacağı takastır. zira venezuellalılar analarını da alıp gidecek bir millet olarak gözükmemekte ve böylesi bir muammeleyi kendilerine layık görenleri lider yapacak profili içermemektedirler.
chavez gelse bile ''ben bu kulaklara ağız değilim''(*) der ve ceker gider kanımca.

(bkz: zerdüşt)
(bkz: pışık)*
venezuella'nın da muhasır medeniyetler seviyesi level 1'e geçiş yapacağının göstergesidir.
hoşuma gitmeyen öneridir. Sevgili hugo bu ülkede çok sevilir çıksa gelse bugun meclise girer o ayrı konu ancak ben şiddetle sayın erdoğan - evo morales * değişikliğini destekleyip hugo'nun evinde kalmasını temenni ediyorum.
bir ara putin'in kıçını yalayan türk halkının yeni babası chavez adına söylenen slogan. senelerce demirel'e baba, çiller'e bacı, ecevit'e karaoğlan diye seslenip elini eteğini öpen zevattan anca bu beklenir.

tayyip gibi ne idüğü belirsiz gündelik politikalarla, abuk bir üslupla politika yapan adamı al yerine kendi kartelini yaratan diktatör bozmasını ver. tey allahım...
bugünlerde buna bile razı olunan durum.
onun yerine chavez isteyen onun yanına gitsin bizde kurtulalım ülkede.