bugün

sayıca azımsanmayacak derecede çok olan ve neredeyse tamamını erkeklerin oluşturduğu yazar güruhunun bireylerinin ait olduğu kategoridir. sik, am veya göt gibi tenasül organlarının argo karşılıklarını kullanarak başlık açmayı veya entry girmeyi, yüksek zekalarının bir göstergesi olduğunu sanarlar ve söylenemeyeni söylediklerini, toplumsal normlara eleştiri getiren bir yanlarının bulunduğunu ve önyargıların ötesinde ve sıradan insanların tepesinde farklı göründüklerini zannederler. bunlardan bir kısmı bu başlıklarda geçen edep organlarıyle ilgili kelimeleri okuyarak cinsel haz felan da duyarlar.

diğer bir kısmı ise gizli eşcinsel olma potansiyeli barındırmalarına rağmen, cinsel ilişkiyi, tek taraflı bir aşağılama eylemi olarak değerlendirirler ve eşcinselleri aşağılayan veyahut kızlarla ilgili anal yoldan kurulan ilişkilere dair muhteşem tespitlerini sözlükle paylaşırlar.

siyasi görüş olarak, beklenebileceği üzere kürt'leri de aşağılarlar. ermenileri sopalamak isterler vs... daha yazılabilecek çok şey var ama bu kadar can sıkıcı olabilen bir şeyin fazlasını da yazmak gereksiz. tek söylenebilecek şey, büyüyün artık...
Sürekli, " aha, yakaladım" tribinde insanları kategorize etmeye çalışan, ishal olmuş bir martı gibi heryere sıçmaya-sıvamaya da çalışacan ve her şeyi ciddiye alan sik kafalı akıllı yazarlardan daha ulu gördüğüm yazarlardır.

(bkz: orda dur bakalım yakışıklı)
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)

şaka yaptım.. aklın ve fikirin ne demek olduğunu, nerede bulunduğunu bilmeyen kimselerin söylemlerini dikkate almayan yazarlardır..
(bkz: beyinsiz sözlük yazarları)
Buyrun benim.
açılın ben en akılsızıyım !
Daha delirmedim ama emin adımlarla geliyorum bekleyin beni bu listenin başını çekeceğim.
görsel
görsel

Misal ben.
" lipsos; gel kaydını yaptırsana oğlum " dedirtti.
görsel
görsel

(bkz: mr hitchcock)

Son 4-5 gecedir böyle yatağa giriyorum.
Ben degilim diger arkadaslara basarilar.
(bkz: Sik kafalı japon askerleri)
Bi tane aklı basında adam yok demek ki
Kimlerle muhattap oluyoruz aq ya.
Biri bana mi seslendi?