bugün

yeni bi yazar.
link manyağı garip yazar. ne oluyo lan yazarı.
sponsorlu link efsanesi.
(bkz: sözlükteki ünlüler)

piyasadaki bir çok ünlünün menajerliğini veya mentörlüğünü yapan/yapmış; az ünlüleri de ünlü hale getirmiş biri. pr danışmanlığı, marka parlatma, stratejik ortaklık, yaşam koçluğu, sosyal medya uzmanlığı gibi alanlarda müthiş işler çıkartır ve hala kurduğu ajansta konularda hizmet verir.

ekşi sözlükten buraya çekebilmek için kendisini uzun uğraşlar verdim ama değdi doğrusu.

mütevazı, barışçıl bir kişi olduğu için herkesle iletişme geçer. kendisine özel mesajdan her türlü konuda (aile sorunlarından tutun, seks hayatına kadar) danışabilirsiniz. müsait olduğu en yakın zamanda size cevap verecektir.

edit: ismini söyle diye özel mesajlar alıyorum; olmaz hanımlar. bazı işlerde hijyen ve gizlilik esastır.
çok iyi bir troll. çok çok iyi.
güldüren bir yazar. öyle nazik sikiyor ki hiç hissetmiyorsun bile. kibar kibar döşeyip çıkıyor.
kesinlikle troll değildir. tanırım, adamlığından da yaptığı işlerden de şüphe edilmez.

insandır. dahası adamdır, adam gibi adamdır.
arkadaşlar! erkan arkadaşımız bugün kuru gıda halinden bir çuval bakliyat almak üzere esnafla pazarlık yaparken, vandallar tarafından vahşice dövülmüştür. ben hastaneye geçiyorum.

inanmayanlar için: görsel
çok karizmatik bir adam. o konuşurken karizmasına eşlik etmeye çalışıyorum sadece.
kendisi adamdır [check]
insandır [check]
adam gibi adamdır [check]
off road mobilet ustasıdır [ ]

ifşa zamanı beyler:
https://www.youtube.com/watch?v=xUm7i23P4Ak
troll olacaksa böyle olmalı. adam dipten tırnağa orjinal lan. gerek konusu, gerek üslubu, gerek eklediği resimler.
gerekli değeri göremeyen trol yazarlardan biri.
şu koduğumun sözlüğünde bu adam gibi kaliteli troller adam akıllı tanınmazken dikkat çekmek için ona buna mesaj atan, yazdığı entryler 2 satırı geçmeyen gerizekalılar neden prim yapar?
nik altıma kol gibi yazılar yazmış ve altına da hiç hoş olmayan poposu açık kız resmini koyarak güya sözlükte benim abazan olduğumu ilan ederek isim yapmaya çalışan vasatın da altında troll.
(#22194589)

56 yaşında adammışın paylaştığın fotolara bak. neyse hürmetler, açtığıma pişman değilim. büyüklerimi hep dikkate almışımdır zate.
sponsorsuz entry girmeye başlamış yazar.
yuh ulan...

bu adamı da küstürdünüz ya kendinize bir şey demiyorum. bu adam uzun zamandan sonra sözlüğe gelen ilk orjinal trolldü. üslubu olsun, konusu olsun her şeyiyle. amma ve lakin sevgili uludağ sözlük yazarları orjinal/ kaliteli trollüğe önem verirmi; tabii ki vermez. uludağ sözlük'te troll olarak dikkat çekmek için akp'li, şakirt ayağına yatmanız veyahutta ona buna ''zekanı s*keyim'' mesajları atmak gerekiyo. neyse bu adam da doğru yolu bulmuş şakirt akpli rolü oynuyo. hadi bravo.
troll olayım diye ak partili rolü oynayan bir yazar.

sizin yüzünüzden hepimize troll diyorlar lan.
son açtığı başlıklarla ve eklediği görsellerle hayata tutunmamı sağlamış yazar.

evet helga'dan bahsediyorum.

(bkz: helga lovekaty)

edit: adamsın.
açtığı başlıklarla insanları günaha sokan yazar.
beni günahlardan günaha koşturduğu için kendisine teşekkürü borç bildiğim değerli yazar.
sponsorlu linklerine devam etmesi dilenen sevgili din kardesim. berhudar ol evlat.
bir açıklama yapma ihtiyacı duyan yazar.

değerli kardeşlerim, efendiler! bu nazenin ve nadide sosyal platformun naçizane bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum. mümkünse bu üyeliğimi de ilelebet sürdürme saikım var. lakin, bu andan itibaren tarzımı değiştireceğimi kamuoyunun bilgisine saygıyla arz ederim.

artık güzel hanımların yer aldığı sponsorlu linklere rastlayamayacaksınız. çünkü çok büyük bir yerden bu yönde bir emir/telkin/uyarı aldım. açıkçası göt tutuştu aga, lafı dolandırmayalım. bu saatten sonra sponsorlu linklere çekiç fotoğrafı falan koyarım ayık olun.

edit: olm mesaj atıp durmayın yapacak bir şey yok. zall götünü keserim böyle devam edersen dedi. tam olarak öyle demedi ama onu demeye getirdi. biliyorsunuz çılgın bu çocuk, yapar valla.
aksanli erkan elektar'ın garılı sponsorlu linklerinin bir takım çıkar odaklarını rahatsız etmesi ve sonunda da üstü kapalı bir şekilde tehdit edilmesini kınıyorum.

kendisi galiteli garıların cinselliğe dair, sekse dair bölgelerini, yine biz galiteli yazarların beğenilerine sunarak adeta bi amme hizmeti yapıyordu.

ama bu kendini millete hizmete adamış şahıs elbette birilerinin, büyük ihtimalle israil ve faiz lobisinin, tekerine çomak soktu ve bu operasyon gerçekleşti.

milli irade ve cinselli sekse yapılan bu darbeyi kınıyorum. bugün bir kez daha haykırıyorum: galiteli garı ve sponsorlu link hakkımız.
açık link uygulamasının kendisine kapanmasını büyük bir üzüntüylen öğrendiğim değerli yazar. bundan böyle kendisine nacizane tavsiyem biz kendisini sıkı sıkıya takip eden okurları olarak yeni keşiflerini başlık açarak sponsor alarak değil özel mesaj yoluyla yapmasıdır.

ağzını yüzünü zallarım onların. karışmasınlar herboka.