bugün

lirikadam.
brazzers daki kel adam.

edit: sadece nickimi yazıp geçmişim, ilk entrylerimdendi bu, şimdi görünce ulan benim akrep burcu olduğumu bilseler nooolur bilmeseler nooolur dedim. işbu sebepten azıcık bişeyler karalayalım. zaman yazarı çok değiştiriyor çok;

- akrep burcu yazarlar demiştik dimi hah, kanatimce şu puanlamalara büyük ihtimalle uyacak yazarlardır;

* sadakat 9/10

* seks 9.2/10

* aşk 7/10

* alkol 8.4/10

* küçüğe sevgi 9.1/10

* büyüğe saygı 9.3/10

* liderlik 8.8/10

* yazarlık 9.9/10 eheh.
çirkin fakat çekici olması muhtemel yazarlardır.
yükselenimi aldımda geldim reis.
genelde hislerini belli etmeyen, sessiz sakin görünseler de aslında sanılandan cok daha duygusal olabilen insanlardır. özellikle erkek olanları. kendimden biliyorum. dısarıya çaktırmazlar hicbir zaman ama içeride tahmin edemeyeceğiniz boyuta ulasabilir o duygu yoğunlukları. bunu da not dusmus olalım.
Bu entry çaylaklık dönemini kapsıyorsa işte o yazar benim.(Çaylak)
güzel/yakisikli olmasi muhtemel yazarlardir. benimdir.
(bkz: aa bu benim lan)
big blind.
ateş çemberinde bırakınca kendini sokup intihar eden yazar grubudur.
gizemli ve derin bakışlı olacaklarından* çekici olmaları muhtemel yazarlardır. özellikle karşıt burcu olan boğa burcundaki insanlar için bu mıknatıs durumunu daha yoğun kullanabilecek yazarlardır. ancak değişen burçlar nedeniyle akrep mi yılan mı olduklarını öğrenmeleri gereken insanlardır.*
(bkz: doc dr c sinan sagiroglu)
Haris, kıskanç ve nemrutturlar. Plancı olup, insanı ansızın zehirlerler.
22 oktyabr ve 23 kasım aralığında dünyaya gelmiş yazarlardır. Her ne kadar burçlara inanmasamda, akrep burcu olmanın karizmasına bitiyorum.
muhtemelen sex e doymayan yazarlardır aynı zamanda.
biraz körü körüne olmalarına rağmen kontrol edildiklerinde cidden büyülüdürler kesin.
kasım 5 seksisiyim bende yaz.
benimde ismimin olması gerektiği burç ve başlıktır.

akrep abi.
yakarız geceleri *
Beni de ekleyiverin.
sözlükteki bir akrep'te benim.
Yaz oraya.
Oltamı attım bekliyorum.
yıllardır millet iğreti olur ben daha bu yaşımda ne olduğunu anlayamadım. Olsun siz genede sevin akrepleri.
zehirlisinden.
Evet noldu?
bugün gündem burclar üzerine olacak galiba, bende şöyle köşeye burcumu koyayım bari.

edit: doğum günleri yaklaşmakta olan yazarlardır.