bugün

tanım: asosyal olma sebebi.

ben var ya aslında burçlara öyle çok inanan biri değilim tamam mı. evet "bazı" özellikler denk gelebiliyor ama öyle günlük burç falan tıraş bak.

geçenlerde bir arkadaş meclisinde konuşuyoruz, laf burçlara geldi.

- mig14 senin burcun ne?
+ akr..
- ayyyy. kindar olur onlar :(
* aynen yaa intikamcı ve kıskançtırlar daaa.
+ ...
- hiç belli etmezler ama uçkurularına düşkündürler, pisliktirler yaaa. uzak durmak lazım.
+ şşş..
* hiç akrep gibi durmuyordun mig14. vay be.

hiç yakıştıramadım diyecek sandım be neredeyse. benim suçum mu ki lan kasım'da doğmak? ayrıca o "pisliktirler" diyen kızın ağzına kürekle vurdum. birkaç ay sonra falan ama.
çok küçük gibi görünen ama günlük hayatta ebesinin amı kadar büyük bir sorun olan ağırlıktır. yeter arkadaş bu nedir ya, akrep burcu olarak doğmayı ben seçmişim gibi suçlu gözlerle bakılan bakışlar. tamam lan ben akrep burcuyum kaçın lan, ğöööööö! siktirin gidin hadi.
insani özellikler taşımanın verdiği ağırlıktır. hiç kin gütmeyen, sevişme isteği duymayan insan var mıdır? e yoktur. eğer sayın akrep bunların farkında olup kontrol altında tutabiliyorsa o ağırlık diye değil vakar diye bile tanımlanabilir.
-acini anliyorum senin burcun ne?
+akrep
-akrepler çok tehlikelidir, çok kindardır, seks düşkünüdür.
+?!!??

Bu diyalog yaşandıktan sonra ortamda bulunan kişiler benle konuşmadılar.
akrep burcuyum kacma gel* (bkz: burçların üstüne yapışmış özellikler)
küçük şeylerden mutlu olamama durumu insanı çürütür.
-ya çok tatlısın ama burcunu sormadım ben ?
+(yine mi amına koyim) akrep burcuyum ben..
-böhüüüüüüü! pezevenk. adi köpek. şerefsiz. defol!
çok salakça bir şekilde maruz kaldığım ağırlıktır. arkadaşım mal mısınız kasımda doğduk diye sapık muamelesi görüyoruz.
ergenlik yıllarında sık karşılaşılan, ayağa bağ olan durumdur. erkekler bunu pek siklemez de kızlarımızın hepsi birer veliaht prenses adayı olduğundan buluttan nem kapmasıyla can sıkar. zaten o tarz insanlara selam verdiğinde bile "ayy sikicek beni" tavırlarını açıkça görürüz.

+ memet burcun ne senin?
- ben akrep burcuyum (gururla)
+ ayy akrep misin (ayy sikicek beni)
- sen ne burcusun da?
+ koç burcuyum ben.
- hımm eksik olsun (altıma yatsan sikmem seni)
akrebin inadını çekebilirseniz sizden güzel ilişki yaşayan yoktur.
insanları dilleri, dinleri, ırklarıyla yargılamaktan sonra burçlarla yargılayan insanların artmasıyla oluşan ağırlık.
Akrep burcu gayet güzeldir. Önemli olan insanın kendini blmesindir.
akrep burcu olanların böyle tepkiler almasının sebepleri nelerdir peki? Burç sahipleri asıl bunu düşünmelidir. Bu kadar insan yanılıyor olamaz.
her an, her ortamda, herhangi bir karşı cins ile sevişmeye hazır muamelesi görmesinden ötürü çöküveren ağırlıktır.