bugün

akrep burcu erkeği olarak it gibi aşık olduğum bir kadındır. siklenmedim lan. unutamadım da dolayısıyla köpeği olurum o derece. ayrıca girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çeker, gerek güzellik, gerek asalet gerek te karizmasıyla. ayrıca gözleriyle, bakışlarıyla siker bunlar. aman dikkat gençler..
kırmızıyı sever. onun için kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun.
nedense hep yanlış erkekleri tercih ederler. ulan ölüyoruz burda aşkımızdan, herşeyimiz de uyuşuyor, bildiğin birbirimiz için yaratılmışız. nedir bu inat? sanırım acı çekmeyi çok seviyor ve mutlu olmaktan kaçıyorlar. iyi git amk. peşinden koşacak kadar gurursuz değilim. senden önemli gururum var benim. * *
şeytan'dan tek farkları, boynuzlarının olmamasıdır.
beni * önce bakışlarıyla yalayıp yutmuş ardına bir de soyundurup sikmiş, tanışıp aradan bir süre geçtikten sonra ben sana ayak uyduramıyorum filan diyerek uzaklaşmıştır. herşeyi gözleriyle halletmeye çalışırlar vesselam.
yaklaşık 8 sene sonra çok pis intikam alacağım kadın. ölmezse tabi. * unutur muyum lan ben? yanına bırakır mıyım bunu? ezip geçebileceğini mi sandın? en mutlu anında gelip sikmez miyim hayatını? herkese yapacaktın da bana yapmayacaktın bunu. ruhuspu. *
akrep erkeği olan bana göre ya ölümüne sevilecek ya nefret edilecek kadındır.
Burclara pek inanmamama ragmen nerdeyse butun birlikte oldugum kadinlarin hepsinin akrep burcu olmasi insani sasirtiyor.
güzel alımlı akıllı utangaç ama hiç hiç ürkmeyin yatakta utangaçlıklarından eser kalmaz aklınıza gelmicek fanteziler yaparlar erkelerini çok ama çok mutlu ederler.

Edit: beni mutlu edemedi fantezi fantezi bi yere kadar bi deri bi kemik kalmıştık o derece sex düşkünlükleri vardır.
boğa burcu kadınından bihaber olduklarını düşündüğüm sözlük yazarlarının en tehlikeli ve en seksi ilan ettikleri kadınlardır...
üzmez, esirgemez, bekletmez.
buraya sığmaz.
azgındır.
kötü yetiştirileni kariyer ve mevki düşkünü, dost satan, hırslı, kavgacı karakterde olan kadındır. iyi olanları ise çok sessiz, mazoşist ve saftır. ama ben denk gelmedim iyisine.
yengeç burcu erkeğinden uzak durması gereken kadın. girmeyin abi hayatımıza.
Eğer seni sokamazsa gider kendini sokar.
Derdi karşısındakilerle değil aslında kendisiyle olan kadın türü. Sevgi ve tutkuyu merkeze koyan, kendini aşık hissederse yapamayacağı şeyi olmayan kadın. Kalbi kırılınca değil gururu kırılınca giden kadın. Bir kere gururunu kırdığınızda o kırık gururu alıp, sizin için bekletip, siz geri döndüğünüzde üstünüze basmak için kullanabilecek kadın. Bu gücü de o zamana kadar sizin için feda ettiği şeylerden alacak olan kadın.
Bir kere gururunu kırdığınızda aşkından ölse de asla size geri dönmeyecek kadın. Bunu da sizin hayatınızdan çıkarak, sizi yok yerine koyarak yapacak olan kadın.
Gittim dediği zaman giden, sizi sokaktaki yabancı adam yerine koyan bunu da başaran kadın.
Klasik Türk filmlerindeki kadınlardan farklı olarak peşinde koşan adama değil, sokakta ki rastgele bir adama aşık olabilecek kadın.
Zoru seven, kolay olanı herkesin elde edebileceğini düşünüp kendini özel hissetmek isteyen kadın.
Diğer kadınların gözdesi olan adama değil kendisine özel davranan adama aşık olabilecek kadın.
Karşısındakine her şeyi anlattığını düşündüren ama kendine hep bir şeyler saklayan kadın.
Gözlerinde ne düşündüğünü anlayabileceğiniz kadın.
Burcu uğruna bu kadar yazı yazıldığını görüp gururlanan kadın.
(bkz: oğlak burcu erkeği) olarak sölemeliyimki yatakta muhteşemler istekli,arzulu,seksi,her pozisyona razı olurlar gık demezler yada iki şeytan olarak (bkz: oğlak burcu erkeği) (bkz: akrep burcu kadını) tencere kapak misali, bir tek oğlak burcu erkeğimi anlıyor lan bunları ?

edit: diğer burç kadınları bu başlıkta heralde hemen kötülemeye başlamışlar yalanmı kızlar akrep burcu kadınları her gün bamyamı yenir demiyor,surat yapmıyor,yatakta başarılı,zeki,uyanık,güzel.

(bkz: yinemi bamya)
boğa burcu erkeği olarak yatakta en sevdiğim kadın tipidir. nirvanaya ulaşıyoruz ne güzel.
Iyidir hoştur. Ama arada sokar dikkatli olmak gerekir.
şeytan tüylü femme fatale.
tanınan bir kadın için genelleme yapılmaması gereken burcun kadınıdır.

Ek: bu tüm burçlarda böyledir de. Maalesef durduramıyoruz.
beyaz sütyen ve slip don'la gezip "ben zaten seksiyim" havalarına güldüğüm bir kaç kadın tanıdığım burç.
olayı çok yanlış anlamışlar.
tutarsızlıklardan hoslanmayan kadındır. hayır derseniz sizi evet demek için uğraştırır. tutar da hayırınızı evete çevirirseniz gözünden düşersiniz.
Farklı kaynaklara göre hemen hemen 22 ekim-22 kasım arası doğan kadın grubudur, dahil olduğumdur. Çoğu erkeğin burç konusuna takıldığında içten içe akrep kadınını sevdiği gözlemlenmiştir tarafımdan.