bugün

bugün tamamen karşı çıktıkları şeye ertesi gün hayranlık duyup tapabilirler. uydu alıcısı gibidirler, en baştaki nasıl bir sinyal gönderirse hepsi koşulsuz şartsız buna inanıp savunur.
Şimdi burada akp ye oy vermiş 23.5 milyon insandan bahsedilmiş. Akpliler diye genel konuşulduğuna göre.
Görüldüğü üzere yine benden olmayan düşman mantığı gün yüzüne çıkmış. Bir de üzerine pişkin pişkin beni benden nefret ediyorlar denmiş. Şimdi bu cahilden nefret eden bir kere net gerizekalıdır. Bakın bu cahilin yaptığı gibi her akp ye oy vermemiş insandan bahsetmiyorum bu cahilden bahsediyorum. Bu cahil bi kere nefret etmeye değecek biri değil. Neden değil biliyor musunuz? Çünkü bu cahil benim gibi düşünmüyorsa ve akp ye oy vermişse kesin herşeyden daha tehlikelidir gibi über bir zekaya sahip. Bu cahilden bu zekayla nefret edilmez. Olsa olsa alay edilir. Gülünç duruma düşürülür vs.

Her ne sebepten olursa olsun düşüncesine saygı duyulmayan fikrine bakılmaksızın aşağılanan ve sırf akp ye oy verdi diye bir kesimi herşeyden tehlikeli gören zihniyet herşeyden tehlikelidir.
Hakaret onlarda

görsel

Terör örgütü destegi onlarda
görsel

Ölen madenci yakınına siddet uygulamak onlarda

görsel

Her türlü hukuksuzluğu yapıp üste çıkıyorlar. Cehaletten besleniyorlar. Bu yüzden en tehlikeli kesim onlar.