bugün

Doydunuz mu?
Barca'ya noldu da böyle oldu?
Bu Suriye'den getirip baktıklarınızı ne yapacaksınız seçime mi saklıyorsunuz?
amerikadan allahtan daha çok mu korkuyorsunuz?
nadire içkale ve nimet çubukçu'nun ortak paydası nedir?
kömürün bitince ne ile ısınıyorsun?
makarnan bitince ne yiyorsun?
(bkz: ak parti nin gözüpek militanlarına sorular)
bu kadar suç, kul hakkı ve günahı nasıl taşıyabiliyorsunuz ?
1 çuval makarnamı, şehit kanıyla kazanılmış vatan mı ?
o kadar parayı napacaksınız ?
kıdem tazminatı yasasıyla neyi amaçlıyorsunuz?
siz işçiden yana mısınız? yoksa sermayeden mi? daha doğrusu, mazlumdan yana mısınız, yoksa zalimden mi?
gerçek bir müslüman emek hırsızlığı yapar mı ?
sudan'a yardım öncesi başarılı kızlay genel başkanı neden istifa ettirildi. sudan'a gidip gitmeyenlerin hesabı sorulmasın diye mi ?
kızılay adı altında suistimallere devam mı ?
Neden ortadoğu ülkelerinin yıkılması, bölünmesi için sürekli bağıran bir lideriniz var?
Bu bölgedeki bölünme sürecinin hızlandırılması hevesinin sebebi ne?
(bkz: why so serious)
aklınıza hiç menderesin sonu geliyor mu?
bu kadar sığ ve sığırca muhalefet ile karşı karşıyayken %50 oy oranı sizce de komik değil mi? Bu başarısızlığın sebebi nedir?
o değil de herkes sizden nefret ederken nasıl bu kadar oy alıyorsunuz? millet mi yalancı yoksa medya mı?
millete apoyu asamadınız diyorsunuz siz assanıza büyük çoğunlunuzla!
bir deniz feneri davası vardı ne oldu ona?

sivas katliamı davası avukatlarının akp'de görev alan insanlar olması size ne hissettiriyor?

3 çocuk yapmanızı salık veren bir partinin dağıttığı makarnalar 3 çocuk için yeterli mi?

4+4+4 eğitim sistemini kimseye danışmadan ''ben yaptım oldu'' mantığıyla yapılması doğru mu?

inançlarınız üstünden rant sağlandığını görmüyor musunuz? yoksa pastadan bende alırım payımı mantığındasınız?

mutlu musunuz?
hersey güllük gülistanlık ise biz neden 5 aydır siftahsızız. sizden olmadığımız içinmi. Güya Yüce Yaradana inanıyorsunuzda; bu kadar olan şeyden sonra, ona nasıl hesap vereceksiniz.
türkiye dünya nın gelişen ekonomileri arasında ise neden cebimizde beş kuruş yok?
ne olacak bu fener'in hali?...
bu uçak nasıl düştü, savaş çıksın diye nasıl kıydınız pilotlarımıza ?