bugün

tahminimce en fazla 15 yaşındaki ergen söylemidir. seçim kazanmayı maç kazanmak gibi gören siyasetin s'sinden habersizdir.
hepsi değildir. %99'u öyledir. ülkedeki müslüman oranı ile aynıdır.
Chplilerin %20si ve mhplilerin %12si akp zihniyetine oy vermiyor olsaydi, tayyibiniz nah alirdi.
Bunca pislikten sonra veriyorsa sadece yalaka değil beyinsiz ve haindir.
Hele bu Babuşçu denen haini hala kollayan da orospu çocuğudur ayrıca.
Vatandaş bu beyinsizlere gereken cevabı verdi.insanları aşağılayan bu zihniyet bir daha baş tacı edilmeyecektir.
chp, hdp ve mhpye oy verenlerin yalaka olmadigini söyler bu tip.
hadi canim hadi.
doğrudur. kendilerini "göt kılı" olarak tanımlayanlara başka sıfat aramaya ne gerek vardır?
insanları aşağılayan zihniyete cevabı vermişmiş..

"bu milletin amına koyacağız" dan başlıyorum ben. "seçmenimiz eğitimsiz" den devam ediyorum. bunları ben söylemedim. siz uyumaya devam edin. amınıza koyulsun, cahil ilan edilin; taptığınız herifler tarafından.

bir de herkesi atatürkçü sanmaları ve atatürk'ten medet umduklarını sanmaları falan var. he diyerek geçin. buradaki şahıs kıytırık trolün teki olsa da zaten sözüm ona değil; gerçekten böyle düşünen bir kitle var dışarıda. kendisini görmezden gelip genele hitap ediyorum.

ibne diyene kızmayın sizi sikene kızın.
Yav he he denilip geçilecek beyinsizdir.
Cebimden cüzdanımı çalsın bir şey demem, karımla samimi olsa gocunmam diyen insanlar mı oylarıyla bize ders veren vatandaş.
bak canım atechso. sen bi başlık açtın millette bu başlık altında seni açtı. cevap yazmayacaksın bi olta attın şansına ne çıkarsa alacaksın. sen sus insanlar yazsın sonra onları oku cevabını almış olacaksın.
http://m.uludagsozluk.com.../#PhotoSwipe1425015675143
chp'ye oy veren insanlara dinsiz demekle aynı durumdur.
yalaka değilde genelde örümcek beyinli diyoruz. verdiğiniz her oy için elbet hesap sorulacaktır.