bugün

çürütülemeyecek gerçektir.

akkahpeyi savunanlara itina ile sorulur:

1) bugüne kadar ulusal bütünlüğü korumak için ne yapılmıştır?
2) bundan 15 sene öncesine kadar dost olunan kaç sınır komşumuz şu an düşmanımız haline gelmiştir?
3) türkiye cumhuriyeti nin dış borcu son 10 yılda nasıl bir grafik çizmektedir?
4) ileri demokrasi anlayışı içinde, yüzlerce gazeteci, öğrenci cezaevlerinde tutulabilmekte midir?
5) türkiye cumhuriyeti hükümeti benim kardeşimi öldüren orospu çocuklarına "ah güzelim, ah canım" dememi bekleyip, bunu demek istemezsem bana "çapulcu" diyebilir mi?
6) makarna ne markaydı?
7) kömür iyi ısıttı mı?

başlığı açan: sextillion (24.05.2013 03:34)
başlığı başa bırakmışız.

akp'yi savunanların yüzyıllık birer ahmak oldukları gerçeğidir.

"daha önce hiç akp'yi savundun mu? hani tek bir kere bile?
o zaman sen bir ahmaksın.
hala 'akp şunu iyi yapıyor.' diyebiliyor musun?
o zaman sen bir cahilsin.

şimdi uyumaya devam et." *
(bkz: ak parti nin gözüpek militanlarına sorular)
(bkz: malesef)

adam kurtuluş savaşında peygamber efendisinin olduğunu iddia ediyor ya. hayır, davarın bilinci olsa bu kadar cahil kalmazdı.
savunmayanların ezik olduğu gerçeğidir,akp savunanlarıda ezikleri pek sallamıyor gerçeğidir.kuduuuurrrr.
Genelde ateist kesimin eleştirdiği'de aşikar dir.
bunu idda edenin sıgır oldugu gercegini degistirmez.
sirf kendi destekledigi partiye destek vermiyolar diye insanlara ahmak diyenin sike surulecek akli yoktur.
doğrudur. evrime de örnek olabilecek örnektir. başka açıklaması olamaz.
ülkemizde her dönem aynı oranda ahmak potansiyeli kendisini gösterir. bu kafa yapısı, sırasıyla, dp'yi, ap'yi, 12 eylül faşizmini ve anap'ı aynı oranda desteklemişlerdir. şimdi de akp'ye destek vermektedirler. bunlar basit ve sığ düşünürler ve kolayca etki altına alınırlar.

bunların ileride bir başka kımıl zararlısını desteklemeleri beklenir. ülkemizin başına bela olmuş kesimdir.
ez cümle;savunmayanlar eziktir.
memleket sevgisinden uzak insanların bir torba yardım karşısında nasıl ezilip büküldüklerini gösteren tespit. maalesef yurdum insanı atılan yemi yemiş ' ne yapalım oy verecek kim var ' kalıbına sıkıştırılmış okumadan anlamadan başının nasıl bir belada olduğunu fark etmeden uyutulmaktadır. gidişat çok vahim ama düzelecek umudu da yok.
giderek buz gibi bir gerçek haline gelmektedir.