bugün

akpyi beğenmeyip sürekli bir bok atma çabasında olanlara hithafen söylenen uyarı.

sizi zorla tutmuyoruz amk kapı orda. evet.
Oyy uyarıymış bir de.

(bkz: kimsin lan sen)

Edit: başlık başa.
solcu vatan hainlerine karşı bir uyarıdır. evet.
Lan. sen. önce. türkçe. noktalama işareti. kullanmayı. öğren,
oğullarını askerlikten kaçırmak için yasa üstüne yasa çıkaran (bkz: yoksulların it muamelesi gördüğü ülke) vatanseverlerin (!) ve destekçilerinin solcu vatan hainlerine karşı yaptığı bir uyarıymış!..
(bkz: önce ithafen yazmayı öğren)

bonus:

(bkz: çomar gel oğlum)
Bunu diyen varlik çoğulcu demokrasi ve çoğunlukcu demokrasi farkını daha önce hiç duymamistir. Duyduğu zaman derki : Ben cahilmişim bu lafı etmişim.
önce Atatürk'ü sevmeyenler ülkeden siktir olup gitsin. zira bu ülkeyi tayyip kurtarmadı.
içinde hem seks hem de gezme olan bir iş isteyen aktrollerin sırtını dayadıkları parti dışında başka partiye sempati duyanlardan beklentileri. la olm biz sizi başbaşa bırakıp gitsek birbirinizi sikersiniz. yazık lan...
birde 'sizi zorla tutmuyo-ruz' diyor, 'kapı orda' diyor. karını anasının evinemi yolluyosun lan dingil. az haddinizi bilin.
solcu bir vatan haini olarak gidebilirim ayarla norveç vatandaşlığını.
solculara güzel bir tavsiye. evet.
cehape ve hedapelilere güzel bir öneridir. evet.
bir akp'li aşağıdaki videoyu mantıklı bir şekilde bana açıklayabilir mi? olanları gördüğünüz halde susuyorsunuz. dilsiz şeytanlık yapmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=9OX8IsUsNKQ
akp'yi beğenmiyorum, akp ülkeden siktirsin gitsin.
bir manifesto. cumhurbaşkanımızı ve iktidarı beğenmeyen herkes gidip iltica yoluyla sığınma veya müracaat yoluyla gidebilir. gittiği yerden de gelmeyebilir.

diktirin gidin lan.
siktirmeye bu kadar merak olan çomarların diğerlerini kendine benzetme çabasıdır.
çomar beyanı. ilk fırsatta yapacağım.
Demokrasi nöbeti (!) bitmiş çomar saçmalığı. .
bizde sizi atatürk'ün kurduğu ülkede istemiyoruz. siktirip gidin.
solculara bir abi tavsiyesidir. evet
abinizin tavsiyesini gördünüz. evet.
Muhtemelen geriye kalıcak şey suriye gibi bi yerdir .
Hiç kimsenin, hiç kimseyi vatandaşlık haklarına sahip olduğu ülkeden kovmaya, kovmaya teşebbüs etmeye hakkı yoktur. Haydi diyelim ki bir cesaret bu lafı ettin, zaten ülkenin gidişatını beğenmeyen, bu ülkede yine kendi isteğiyle yaşamıyordur, bağlayan bir şeyler vardır, gitmesinin zamanı vardır. Sen ki ancak böyle beğenmiyorlarsa gitsinler gardaş o zaman diyen kıraathane muhabbetlerine ulaşabiliyorken, onun ince hesapları vardır. Ama tabi ki çomar akp seçmeni özgürlük ve fikirlere saygı gibi kavramlardan bir haber olduğu için bu kahvehane ağzıyla ikide bir ezberlediği bu cümleyle sözde başkanını savunur. Puşt ta sensin, muhalefet te sana girsin.
Benim vatanım benim toprağım sanane yarragim diye cevap verilesi yazar sanki tek partili dönem padişahlık aq begenmiyorsam baskasina oy veririm yani bundan sanane aq.