bugün

nasıl bir tiynette olduğunu nasıl bir laikçilikte olduğunu nasıl bir kızım bu gece berklerde kalabilirsincilik içerisinde olduğunu bir türlü kestiremediğim bir acayip insan tipidir.

bunlardan sağda solda sıkça görebilirsiniz hem namaz kılmazlar hem oruç tutmazlar hem akp'ye oy vermezler hem de üstüne üstlük rahatça ve huzurla yaşamlarını idame ettirirler.

her namazımda bunlar için dua ediyorum her zikrimde bunlar için üzülüyorum acıyorum ancak ne fayda? bu içler acısı durumu ibretlik bir videoyla sonlandırmak isterim:

http://www.youtube.com/watch?v=wu01dO942oI
Gayet normal bir insandır.Namaz kılıp oruç tutmakla bir siyasi partiye oy vermek arasında büyük fark olduğunu anlayabilen zihniyettir. Ayrıca akıllı olan insandır.
(bkz: vererek huzur bulmak)
oruç tutmak ve namaz kılmanın dini vecibeler olduğunu ve bunun siyasi bir parti ile (akp) bağlantılı olmadığını bilen insandır.
aslaklar kakaklar partisinin iyi bi bok olmadığını bilen ve vicdanı rahat insandır.
huzursuzluğu memleketi yönetenlerin güvenilir olmamasına ve kifayetsizliğinedir.
'hem namaz kılmazlar hem oruç tutmazlar hem akp'ye oy vermezler' diyerek islamın şartlarını belirlemişsin tebrikler.
tanım: normal bir insandır.