bugün

devrim niteliğinde bir buluştur. sayın başbakanımız alkol içen herkes alkoliktir diye bir cümle sarf etmiştir. burada alkol miktarı belirtilmemiş. yani bir bardakta içsen alkoliksin yüz bardakta içsen aynı sıfata gireceksin. ardından arada bir içki içip akp'ye oy verenlerde var diye bir karşılık gelince başbakanımız onlar zaten alkolikler arasına girmemiş oluyor demiştir. Sonuç olarak

(içki içmek+alkolik olmak)xakp'ye oy= alkolik olmamak gibi gibi bir formül, hatamız varsa affola. ama hata olamaz, başbakan onaylı.

allah başbakandan razı olsun. artık sınırsız alkol içip eğleneceğim. kimse tutup bana sen alkoliksin diyemeyecek.
alkol görünce elim ayağım titriyor kesin oy vericem akp ye yoksa bitecek karaciğer.
iki üç bir yarım götüren kişiliğimi sevindiren eylem.

helal sana tayyip, hıck!
Başbakan'ın "içki içenler alkoliktir ama akp'ye oy veriyorsa değildir" şeklinde açıklamasına ilişkin yapılan yorumdur.

Trafik çevirmelerinde, "Bir 35'lik içtim ama akp'ye oy veriyorum bu sebepten sarhoş sayılmam" şeklinde trafik ekiplerinden de kurtulabilinecek artık.
bi 70'ligi bitirdikten sonra gozlerini kapatip icinden 3 defa "basbakanimi cok seviyorum" deyip alkolmetreye uflersen promilin de 0 cikiyormus diyolla.. gece trafik cevirmeleri icin buyuk nimet.
"hoca"sının izinden gittiğinin beyanıdır. o gömlek üzerinden tam çıkmamış sanırım.

--spoiler--
sen refah partisi'ne hizmet etmezsen hiçbir ibadetin kabul olmaz. çünkü başka türlü müslümanlık olmaz. başka türlü kurtuluş yok... refah bu ordudur. bütün gücünle bu ordunun büyümesi için çalışacaksın. çalışmaz isen patates dinindensin. bu parti islami cihad ordusudur. kendi kendine cihad ediyorum diye faaliyette bulunamazsın. karargaha bağlı olmak zorundasın. her faaliyette karargaha bağlı olmak zorundayız. karargaha danışılmadan yapılan faaliyetler tefrikadır. çalışacaksan, burada çalışacaksın. müslüman mısın? bu orduda asker olmaya mecbursun. cihada para vermeden müslüman olunmaz. kişinin müslümanlığı, cihada verdiği para ile ölçülür. bir müslüman, zekatını götürüp fakire veremez. zekatını beytülmale, cihad ordusunun karargahına, ilçe teşkilatının başkanlığına verecektir. biz müslümanız. biz kur'an ı hakim kılmak isteyene gideceğiz. hepimiz refahçı olmaya mecburuz, çünkü cihad ediyoruz. şuurla refaha çalışan cennete gidiyor. neden? çünkü refah demek kuran nizamını hakim kılmak için çalışmak demek.
--spoiler--