bugün

en büyük yanılgıdır. chp'ye oy veren herkes solcu mudur? değildir. o zaman böyle boktan genellemelerle gelmeyeceksin canım.
sapla samanı birbirine karıştırmaktır. kaldı ki bir insan akp ye oy verse nolur şakirt olsa nolur. ha tabi olmasa iyi olur.
(bkz: her AKpli şakirt değildir ama her şakirt akplidir)
(bkz: her akpli şakirt değildir ama her şakirt akplidir).
matematik seven sozelci.
yanlıştır. akp'ye oy verenlerin içinde atatürk'ü seven ve onu kurtarıcımız olarak gören çok kişi vardır, hatta çoğunluktadır.
şakirtler ise atatürk'ü içlerine sindirememişlerdir ve sayıları sanıldığı ve gösterilmek istendiği kadar kadar çok değildir.
kesin olan birşey varsa oda uludağ sözlük şakirtlerinin apayrı bir tür olduğudur.
kibarlık yapmaktadır. zira şakirt olmayanlara uygun düşen sıfatlar hakaret niteliği de taşımaktadır. hoş şakirtlerin sıfatları da farklı hakaret sözcüklerinden oluşmuştur ama...
şakirt özel anlamıyla fethullah gülen cemaati üyesi demek olduğuna göre halkın yarısını gülen takipçisi yapmaktır. 21 milyon takipçisi mi var şimdi bu adamın?
ben cemaatten değilim ama burdaki herkes bana şakirt der. *
hakaret değil, küfür değil. bırakın desinler.
öncelikle şakirtin kelime anlamı gülen cemaatiyle bağlantılı olan değil, islam bilimi öğrencisidir. ikincisi bir sözcüğün bir gerçek anlamı bir de terim anlamı olabilir. misal türkiye'de şakirtin terim anlamı, yobaz, başkalarının hayat anlayışına saygısı olmayan insandır. akp'li veya değil.

edit: bayılıyorum şöyle ayarı verip başlık kitlemeye. göt olunca hemen eksilersiniz böyle *