bugün

(bkz: cihat burada da başlar herkes ayağını denk alsın) diyerek, başta dönemin başbakanı ve nezdinde akp'yi tehdit eden radikal islamcı başörtülü bacıdır.

(bkz: benim başörtülü bacımın tepesini attırmışlar)

http://www.youtube.com/watch?v=2a1dzLCC0j4
Aşırı dozda dinin etkilerinin en iyi örneği.
Cihad dediğin f16 görene kadardır bacım.
Bir köpeğin havlamasıdır.
Dogru algiladiysam işidi savunuyor ve Türk hükümetini tehdit ediyor. Tutuklanmasi gerekir, agzına burnuna beyaz sıvılar salınmalıdır.
Mustafa Kemal Atatürk, öğretmenim suç bizde, davayı biz iyi savunamadık. Suç bizde. Senin o def ettiğin pisliği geri getirdik. Suç bizde. Eğitemedik bu insanları suç tamamen bizde. Bu insanlara biz prim verdik.

Bu video ne zaman çekilmiş nerede çekilmiş bilmiyorum ama yakın zamanda ise bu kadın hakkında savcılığın soruşturma açması gerekiyor. Köpek seni, çocuğu da ölürmüş. Senin kafanın az daha yobazlaşmış hali işid işte.
herkesin gönlündeki islam'ın farklı olduğunu bize gösteren bacıdır.

iyi ki bu ülkede kırıntıları kalsa da laiklik var.
montaj görüntülerdir. Elhamdulillah ilk dinlemede anladım. Hem böyle bir bacı niye desin ki bunları?
Ses tonu seksi ninca bacının cihatla tehdit etmesidir. Bu biriktirdiği bu nefret hiddetle öyle vahşi sevisir ki adamın iliğini kurutur iliğini.
ya bu cihat modası da yeni başladı arkadaş hem spiker niye ayağını denk alıyor onu anlamadım.
bunları akp büyüttü oy için destek verdi. vakıflar kurdular,siyasi alanda güçlendiler ve ışid'e destek verdiler. şimdi bunun ceremesini çekin akpliler unutmayın beslediğiniz yılan birgün sizi sokar.
biri şu agresif ninjaya "dedelerinin cihadı darağacında son bulmuştu" diye bir dipnot versin.

devlet devlet olsa buranın çeçenistan, suriye ya da ırak olmadığını gösterirdi ama bunları böyle konuşturan da bizzat onlar olduğu için sinirden kendimizi sikmekle yetineceğiz yine.
Şimdi bu terorist bildigin hükumeti ve bizi tehdit etti. 1-2 yıl sonra bi yerde canlı bomba olarak kendini patlatır belki bir yakınımız ölür. Barbaros Şanşal Türkiye'nin gerçeklerini bizim yüzümüze söyledi son cümlesinde ki üslubu ağır diye. Tutuklandı havalimaninda dovuldu. Belki atilla tas gibi sucu bile onaylanmadan içeride aylarca yatacak.
Welcome to Turkey.
"bokunda boğul türkiye" diyen terzi yamağı içeride,
"cihat burada da başlar, herkes ayağını denk alsın." diyen ninja dışarıda.

işte türkiye'nin adalet sistemi...

ayrıca sevgili dinci kardeşlerim, şimdi size soruyorum: bu kadını bulmak isteyen polis, bu kadının kimliğini nasıl tespit edecek? gözlerinden mi? sesinden mi?

mantığı olan anlar, kara çarşaf boşuna yasak değil...
kafa bir milyon bu karıda.
Pkk neyse ışid neyse bu karı da odur işte.
Karıda Tam kaşar sesi var.
arap özentisi çarşaflı ninja anasının namusunu peygamberden aşağı gören ninja o zaman o mübarek götünü kaldır git suriye'ye cihatçı kardeşlerine destekle. cihatçılar arasında kadının yerini bilmediğin o kadar belli ki burada rahatça çemkiriyorsun hadi git onlar arasında kükre amk ninjası. arap özentisi sürtük. işte barbaros şansal böyle orospu çocuklarını besleyen türkiye'yi dile getirdiği için linç edildi. bu başlıkta bu kadına sövüp, barbaros başlığına gidip ama öyle demeseydi gibi cümle kuran yavşak var mı hala ?
canımı (bkz: ançüezli pizza) çektiren bacı.
o değilde bu kadar dominant olmasından tahrik oldum aq.
Orgazm olurken aleti nasıl sarar bunun ki var ya? Mengene gibi mengene... Offf şokk seksi bacıdır.
Lan amk isidliye bak sen akp yi bilmem ama türk milleti sizi ananizin a.. Na geri sokar merak etmeyin.
görsel
Notella çok geldi herhalde amına kodumun cihatcıları.
herkesin dinsizlik seviyesi diğerine göre değişebiliyor demek dedirten türbanlı bacıdır.