7 haziran'da seçimden uzak ara birinci çıkmak, hdp'yi barajın altında bırakmak, meslicte dilediği gibi at koşturmak gayesinde olan iktidarın kanlı ve kirli oyunlar tezgahlayıp bunu medya kanalıyla halkın gözüne gözüne sokup, olum ya seve seve ya s.. s... bu kucağa oturacaksınız dayatmalarıdır. çirkindir, utanç vericidir.

bağzı orospu çocuğu kesimler ağrı'da olanları ellerindeki medya gücüyle farkı aksettirmeye çalışsada biz ağrı'da olan bitenleri çok iyi biliyor vede gözlemliyoruz. bu sözde saldırı cereyan eder etmez başta rte ve diğer iktidar kanadın halihazırda ceplerinde gezdirdikleri metinleri açığa çıkarttılar. ayıptır be! bu kadar zulmün hesabını nasıl vereceksiniz? ortada çok ciddi bir provokasyon var. bu provokasyonlar hdp'yi halkın gözünde kötülemek, seçim öncesi karalamak oy kaybettirmek amaçlıdır. herşey çok açıktır. bu kadar acımasız olunamaz! ülkedeki barış atmosferini dağıtıp yerine kan, öfke, nefret pompalayan bir zümrenin bu ülkeyi yönetmesi ve yeniden yönetmeye aday olması korkunçtur. hdp'nin pozitif, barış yanlısı mesajlar vermesi, ''savaşa gitmiyoruz, seçime gidiyoruz, bir adım gelirlerse on adım geri atmalıyız'' ilkesi ak partinin kurduğu düzeneği ters düz etmişe benziyor. öyle ki bu kadar canavarlaşıp ülkede yeniden kaotik ortamlar yaratıp buradan beslenme kaygısı taşıyorlar. ve iddia ediyorum 3 yıldır kınına çekilmiş tsk 7 hazirana dek askıya aldığı operasyonları 90'lı yıllardaki sıklık düzeyine çekip iktidardan aldığı emri tereddütsüz yerine getirecektir.

şerefsizler! hesap vereceğiniz günler çok yakın.
şimdilik hayırlı işler.
görsel