bugün

Bu uçaklar annemlerin evine 2 km. Pencereden görünüyor. Bana gelseniz ben götürürdüm sizi. Eskiden askeri fuar olurdu o hangarlarda.
Bu akpli gardaşlar bu isyana karşı sürekli “ülkeyi yakanlarla iş birlikçi cehape” tandansına yönlendiriliyorlar. işin ilginci hepsi de yiyor bunu. Biri de çıkıp demiyor ki lan biZim yangın söndürme uçaklarımız var ama kullanmıyoruz dünyanın parasını verip ordan buradan kiralıyoruz acaba neden diye.

Neticede yangındır çıkar ama sen önlemini almazsan böyle ele güne rezil olursun.
https://www.youtube.com/watch?v=ZW88UT6Ol_U

uçakları chp değil yabancı basın buldu, haber yaptı. zaten bazı haber kanalları (yurtdışı) bu gibi haberleri yapıp türk yetkililer neden böyle yapıyor diye şaşırıyorlar.

en son dw türkçe haber yapmak zorunda kaldı.
bir hafta da beklediler bu haberi yapmak için.
iç politikaya karışıyor, siyaset yapıyor, muhalefet lehinde yayın yapıyor eleştirilerine karşı bu kadar beklediler.
en sonunda ihmaller zinciri ile felakete dönen ve insan hayvan bitki canlı yaşamı yok edecek seviyeye yangın yokoluşa gelince yayın yapmak zorunda kaldılar ki; artık yaşanılan durum siyaset politika üstü bir mecrada.
Adamlar aynı uçakları zaten israile göndermiş.
uçaklar yok diyorlar, var.
var ama antika diyorlar, tüm dünyada halen aktif kullanımda.

fena sıçıldı fena...
Hurda len amq 4900 litre len amq.uçaklar ise yaramaz len amq.
Hepinizin ta amk.