bugün

aslında başlık akpnin seçimleri kazandığı taktirde ülkeyi satması olacaktı, ama yasağa takıldık.

her neyse şimdi olay şöyle..
baştan bir "bop" adlı projenin olduğunu biliyoruz. bu proje henüz gerçekleşmiş değil, hatta gerçekleşme aşamasında diyelim.
bu seçimlerde akp nin kazanması taktirde, ülke zamanla satılmış, demokrasi bitmiş padişah,kral olarak tayyip tahta oturacak.

oylarımız neden mi chp ye?

işte bu yüzden mhplilerde tkp lilerde veya diğer solcularda akpyi durdurabilecek tek partinin chp olduğunu biliyor. işte bu yüzden oylarımızı chp ye veriyoruz. ülkeyi akpye kaptırmak istemiyoruz! chp yi sevmeye gerek yok. solcu görüşünü benimsiyorsa, atatürk ilkelerine sahip çıkıyorsa,laikçi ise bu partinin zaten ülkesine bir zararı dokunmaz.

oylarımız bu yüzde yıkıcı, bölücü akp ye değil, kurucu, kurtarıcı chp ye!

yahu terör örgütünün başkanı olan öcalana "sayın öcalan" diyen bir adamdan ne beklenir soruyorum size!
seçimleri beklemesine gerek yoktu aslında satmak istediğini sattı zaten.
13 hazirandan sonra başımıza gelecek büyük karanlık. artık cidden korkmaya başladım.

bir yandan akp yandaşlarına akp nin ne mal olduğunu anlatmaya çalışıyorum bir yandan akp nin iktidar olacağını düşünüp korkmaya başlıyorum.

akp nin sattı zaten bir tek adı kürdistan olarak değişecek.