Kısalta kısalta bihal oldum;orjinal hali:akp'nin 12 haziran 2011 seçimlerinden de tek başına iktidar olarak çıkması halinde Türkiye de değişebilecekler.
(bkz: alışmış götten don durmaz)
chp li belediye başkanı dayımın söylediğine göre akp yüzde 45 chp yüzde 30 olacakmış.

not:işbu entry yi seçim sonuna dek saklayınız.
ya ne olacağıdı şeklinde özetlenebilecek durumdur. lidyalı kemal mi olacağıdı ?
cebinde sigara parası olmayan zavallı, aciz halkın recep tayyip erdoğan ve ailesine biraz daha keyif çattıracağının, türkiye'nin uçağı ile biraz daha aile boyu dünyayı dolaşmalarını sağlayacağının kısacası rte'nin servetine biraz daha servet katacağının resmidir.
hayal ürünüdür.
(bkz: alice in wonderland)
Tanrı bizi bu ihtimalden korusun diyorum ama bugün ki anket umut kırıcı:http://www.ntvmsnbc.com/id/25171858/
bazı cahillerin ve kazığa doymayan bünyelerin yüzünden başımıza gelmesi muhtemel olay. dilerim ki kendi kazdıkları kuyuya düşerler; ama kurunun yanında yaş da yanmasın lütfen.
ne yazık ki eğitimsiz ve cahil insanlar nedeniyle yine göreceğimiz tablodur.
eğer seçimlerde hile yapmazlarsa rüyalarında görebilecekleri durumdur.

işsizlik almış başını gitmiş,

kpss soruları çalınmış, binlerin umutları yok edilmiş,

pkk'ya kapılar açılmış, bölünme yolu açılmış,

hizbullahçı katiller salıverilmiş,

ülkenin bütün değerleri babalar gibi satılmış,

sağlık, eğitim özel sektörün insafına terkedilmiş,

abd'ye kölelik daha da artmış,

tarım ve hayvancılık tamamen yok edilmiş,

ülkede kazanan kesim sadece bankacılar rantiyeciler,yabancı para tüccarları, inşaat sektörü (o da patlamak üzere)olmuş,

üretim yok olmuş...

bu durumda akp nin tekrar seçimleri alması hayaldir..

ama seçimler bitip sayım yapılırken elektirik mi kesilir, yoksa dini bütün bir ülkeden şıkır şıkır kayıt dışı para mı gelir bak orasını bilemem.

türk halkı o kadar salak olamaz yoksa.(kömür- makarna olayına girmiyorum bile.)
muhtemelen gerçekleşecek olay. halkımızın içinde bulunduğu vehameti gösterir.
ya boş oy ya akp mantığının geçerli olduğu ülke düzeninde olması muhtemel durumdur. chp ve mhp ebedi muhalefet kalınca iktidar akp ye kalıyor.
Benzin 5,00 tl olursa, kpss de örgütlü kopya skandalları sürerse, başbakanlık, bakanlık, genel müdürlükler için en pahalı zırhlı araçlardan 10 ar tane daha alınırsa, yurdun bütün üretim kurumları ve işletmeleri ya kapatılır ya da yabancılara peşkeş çekilirse, millet fakru zaruret içinde harap ve bitap düşerse, ama halka kömür, çamaşır makinesi vs... dağıtılmaya devam eder, türbanla millet oyalanırsa, gelir, gelecektir...