bugün

tüm türkiye'nin gördüğü gerçektir. kurbanlarınız kabul olsun. evet.
esas oy kaybı tüm türkiyede lazer epilasyon ve ağdanın yaygınlaşmasından sonra olacak olan kayıptır.
Hükümetin türkiye de Domuz eti serbestliği kararı sonrası cehape de de beklediğim düşüş.
başlıktaki ince ironiyi anlamayan odunumsulara turnusol kağıdı etkisi yapmıştır.

tek tırnak mı, çift tırnak mı ona bakmak gerekir.
seçmen kaybı kolay değil. hüzünlendiren durumdur.
çok ac bir gerçektir. (bkz: afiyetle mideye inen yüzde 30)
tam olarak %30 değildir. %29,8678 civarında oy kaybetmiştir.
(bkz: yaman Şakacısın delikanlı)
%40 civarına çıkan oy kaybı bugün ağır darbe olmuştur. evet.
bir zamanların anap'ını, hatırlatan gerçektir.
ecelin korkuya faydası yok ampüller, akıbet belli.
"birileri sir ağda falan mı serpti türkiye'nin belli bölgelerine" sorusunu kendime sorduran önerme!
bir AKPli olmayalarak(olarak degil, olmayarak) kicimla guldugum basliktir. gezi eylemleri 2 gun surseydide masum ayagina yatilsaydi belki.

not: ben sustum ama kicim hala guluyor. durduramiyorum.
(bkz: acımız büyük)
kurban bayramında olan acı olaydır. hala unutulmadı. evet.
Ak parti kolay kolay iktidardan ayrılmaz adamlar istanbul'u susuzluktan kurtardı, insanlar çöp içinde yaşıyordu.
akp'nin en revaçta olduğu zamanda yerel seçimlerde yüzde 38 oy aldığını bilmeyen arkadaşların göremediği gerçektir. ya da değildir... neyse 2009 yerel seçimlerde akp yüzde 38 aldı. yerel seçimlerde seçmen tercihleri diğer partilere daha çok kayabiliyor çünkü partiden çok adaya göre tercihler belirleniyor kimi bölgelerde. ancak genelde akp sildi süpürdü yüzde 50 ile.
muhtemelen yine yerelde daha az oy alacak akp. hatta yüzde 20 lere düşerse hiç şaşırmam.
Cehape zihniyetinin her seçim öncesi kurduğu hayaldir. Akp bu seçimlerde yüzde 40 ın altına düşmez.
doğruysa akp oylarının borsaya endeksli olabileceğini düşünüren iddia.
doğruysa akp oylarının borsaya endeksli olabileceğini düşünüren iddia.