bugün

dört gün önce istanbul büyükşehir belediyesi'nin ek bütçe talebi akp'li ve mhp'li yancı üyelerce reddedilmişti, bugünse chp'li mersin büyükşehir belediyesi'nin bütçe talebi akp'li ve mhp'li üyelerce reddedilmiş. ne istiyorlar milletten bir anlasak? dizi ve kulüplere para yağdıran akp'liler vatandaşa hizmet söz konusu olunca yunan parlamenter modunda takılıyorlar. oysa geçtiğimiz günlerde üsküdar belediyesi'nin bütçe talebi chp'li üyelerce kabul edilmiş, intikam meselesi yapılmayacağı dile getirilmişti. kalispera
akp'li olmanın gereğidir, bunlar iban verip verip paraları cukkalamasını bilirler. chp belediyeleri öyle mi?

(bkz: ibb nin 131 bin ailenin faturasını ödemesi)
Kurt kışı atlatır ama yediği ayazı unutmaz.
En az 5 puan kaybettirir. Ekonomik krizden de 5 puan kaybettiler zaten. Şimdi akp oy oranı %35 civarı. Daha da düşecek göreceksiniz.
akp'li olmanın gereğidir, rant ve reklam yoksa yoklar bunlar.
(bkz: ibb nin 131 bin ailenin faturasını ödemesi)
tarih bu alçaklığı kaydedecek.

https://t24.com.tr/haber/...urularini-durdurdu,880483
Habere göre Gerekçe olarak halkın beyanının yeterli olmayacağı gösterilmiş. Öyleyse kesinlikle Haklı harekettir.

Sosyal yardım faaliyetlerinin içinde olmayan bilemez, milyoner esnaflar bile bir koli yardım paketi için çingenelik yapıyor. insanı yaptığı hayır işinden soğutuyorlar. Her muhtacım diyene koşmaya kalksak sırf bunun tespiti bile işin içinden çıkılmaz hale gelir. Baksana şimdiden bir milyon talep birikmiş.

Muhtarlıklar bu iş için var. ihtiyaç sahibi ailelere yardım yapılacaksa mahallenin içinden olan muhtarlar bu işe yönlendirilir, ihtiyar heyeti ve mahalle sakinleri ile birlikte en doğru tespiti yaparlar.

Ancak süreç muhtarlıklar ve belediyenin koordineli çalışmasıyla gayet güzel sürdürülebilirdi. Süreci iyileştirmek yerine sırf belediye başka partiden olduğu için engellemeye çalışmak faydasız muhalefet işidir. Türkiye'nin asıl sorunu da bu; yapıcı muhalefet kültürünün olmaması.
En son Ekrem imamoğlu’na hakaret eden tengir budun mutlu olur artık bu gelişmeden.
Ne de olsa kendisi MHP ve akape arasında gidip gelen bir rüzgar gülü.
Bırakın istediklerini yapsınlar. Son çırpınışları. Anlıyorum ben onları iktidar elden gidecek diye uyku bile uyumuyordur onlar.
Sadece akp mi ? Ya sözde mehape ye ne demeli ?. Yazık ...
Böyle halka müstehaktır. Seçmeye devam etsinler. Çokta sikimde değil.

Götünde donu olmayıp hala bahsi geçen partilerin fanatikliğini yapan andavallar bu tarz olayları görmezden geliyor. Nafile.
akp'lilerden millete yapılmış unutulmaz bir pislik.

https://t24.com.tr/haber/...urularini-durdurdu,880483
Şaştık mı? Hayır.
Partizanlık ve siyasal islam çok boktan birşey.
insanlara yardım yapmak önemli değil.Mühim olan benim partimin ne yaptığı mantığıdır.