bugün

görsel

Max aktroll beyanı.

Swh.
ismail kaya'nın zeka seviyesinin 5 yaşındaki bir çocukla denk olduğunu böylece anlamış olduk. Aklınca şaka mı yapmış; yoksa ciddi mi acaba? Bitmediniz gitti be!
diploması olmayan dünya lideri demek istemiş.
bana daha cok " suna bi tane f16 verinde sussun" diyo gibi geldi ama genede kaya daha iyi bilir.
siyahi abi her kim ise ona "buna sakın benzeme" der gibi gelmiştir. adam ülke içerisinde biden şöyle biden böyle "vurdum oval ofisin kapısına tekmeyi yeter lan artık biden dedim" diye konuşuyor ama yüz yüze gelince biden ile aynı kareye girmek için sürekli hareket halinde. adamın koluna dirseğine falan temas etmeye çalışıyor sürekli. nasıl iş bu anlamadım lan yıllardır. bizim bir barış abi vardı o da aynı böyleydi. ortada adam yokken adamı nasıl tokatladığını kendisine nasıl abi çektiğini anlatır ama söz konusu adam ortamda olunca sürekli onun koluna falan girer yımışak yımışak konuşurdu onunla..
Ben biden'ın maskesiyim. Cümle doğru. Ben şahidim.

inanmayan födecidir.
Bizimkisi orada konuşulanları anlıyor muydu?

Orada bu cümleyi kurmuşsa mutlaka anlayan birisi olması gerekir ki yakınlarda başka kimse görünmüyor.

inşallah canım ya. Birgün ingilizce öğrenirse sen de o gün daha bi inandırıcı yalan söylersin.

Saygılar sunuyorum azizim…
zeka yaşının 5 olduğu söylenmiş. bence çok yüksek bir sayı.