birkaç mehmet'i şehit ettiler diye gündem olmamalı-hüseyin çelik
chp'li ve alevi olduğunu bildiğim halde gittim-melih gökçek
gerçek olympos dağı antalyada- suat kılıç
bir kaç mehmet şehit oldu diye.
tecavüze uğrayan doğursun gerekirse devlet bakar-recep akdağ.
uludere olayı güvenlik güçlerimizin tecrübe hanesine işlenmiştir.- i. naim şahin
nerden bileyim sevindiğini, bi oyna bi takla at da görelim - i.n.şahin
türkiye'ye anne sevgisini başbakan öğretti-bülent arınç.
tecavüze uğrayan kendi intihar etsin niye çocuğu öldürüyor- (bkz: melih gökçek).
"hes’ler tabiatı tahrip etmiyor"-veysel eroğlu
her kürtaj bir uluderedir - rte.
aziz nesin konuşmasaydı baban ölmezdi-oya eronat.
--şamil tayyar ağa--
PKK CHP'li Huseyin Aygün'ü misafir etmiş! Muhabbetiniz bol olsun, olsun da millet bu numarayı yemez!
--şamil tayyar ağa--

kına yakın tayyaraa.
en fantastik olanı rte'ye aittir, daha fantastiğini gören varsa beri gelsin;

"bir daha ne bahçeli'ninkini ne de baykal'ınkini ağzıma almam".
kendisine derdini anlatmaya gelen çiftçiye başbakan söylemi.

(bkz: ananıda al git)
tecavüzcü kürtaj yaptıran kurbandan masumdur-ayhan sefer üstün.
rte'nin "ben çevrecinin daniskasıyım" söylemi. bunda derin ve fantastik bir ironi var.
çıraklık döneminde;

ırak türkiye'ye nota verir.

bugünün sözde ustası ise tarihe mal olan açıklamayla diploması tarihine yeni bir soluk getirecek şu beyanatı yapmıştır.

^'-değerli basın mensupları ırak'ın verdiği 'nota müzik notası' değil gereken çalışma yapılacaktır.'^- hay senin yapacağın

benzetmenin ben taaa...

şu adamı yabancı memleketlere gönderip diplomasi yapmasını bekliyoruz. yazıkk
(bkz: yaran yanlış okumalar)
(bkz: akp kurmaylarının fantastik bayanları)
Sayıca fazlalardı ve silahları vardı - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç.
sayın başbakanımıza dokunmak bile inanın bence ibadettir - akp bursa milletvekili hüseyin şahin.
daha dün chp li bi kadın: iki taraftan da şehitlerimiz var demedi mi yahu? onun ki bok ta senin ki ne?
''sayın öcalan aldığı kellelerin hesabını veriyor, düşüncelerinin değil'' Kasımpaşa'lı rte.
nükleere karşı çıkanlar bilgisayar kullanmıyor mu?- bilin bakalım kim?
bu kurmaylarin ılkokulda karnelerinin sağ bölümünde yer alan boş zamanlarıni değerlendirme alışkanlığı pekiyi yazdığına eminim. boş beleş islerle uğraşmayın sayın kurmaylar.
değerleri ileride daha bir artacak gaflardır, ilerleyen yıllarada arkasına dönüp bakacak olan akp'lilere şimdiden acıyorum "biz bu adamları meclise gönderdik üstelik bunlar memleketi zikerken bunları savunduk" diyecekler.

bu arada benim favorim "ananıda al git" tüm akp'nin özetidir efendim.
hem laik hem müslüman olunmaaaz!, ya laik olacaksın ya müslüman. ikisi bir arada olursa ne olur? ters mıknatıslanma yapar!.
recep tayip erdoğan , yıllar önce bir açılış konuşması.