bugün

görgüsüz, yontulmamış, kaba, küfürbaz, bencil, çıkarcı, eleştiri kabul etmeyen, yalaka, sabit fikirli ya da fikirsiz, beyin hacmi düşük, yere tüküren, din şovmeni, saygısız, at gözlüklü, aidiyetsiz, tipsiz, beceriksiz, yaftacılardan iğrenmektir. öyle bir şeydir ki bu soludukları havayı ciğerlerinize layık görmezsiniz. kaçasınız gelir, evrenden kopabilirsiniz.
yaptıklarını ve tiplerini gördükçe iğrenti katsayısı giderek artmaktadır.
Kopunuz efendim akp'lilerin cokda umrundadir. Bir akp dusmani evrenden eksik olur.
Akp li değilim fakat bu yanlıştır. En azından chplilerden iyiler . doğudaki solcular belli batıdakiler belli
bir sürü nedeni vardır, bu nedenlerin oluşturduğu yerleşik ve kitlesel ön yargıları kırmayı bırakın başarmak, denemek bile milyonları delirtebilir, yine en makul öğrenme biçimi olan tecrübeye başvurmak gerekmektedir, ayrıca bin yılın gazı bir günde alınmaz, cehalet kendi başına yeterli olmaz, şu domino görünümlü yanlış aile terbiyelerine de el atılmalıdır.
Annesi kerhane sakini evlatlarının yaptığıdır.

Aksini idda eden annesine sorsun.
imani butun insandir.
akpli olmakla muslumanligi karistiran dalyaraklardan nefret etmektir. akpli olunca ne yaparsaniz yapin icin sicin zina yapin muslumansiniz ama akpli olmayinca aynisini yapsaniz kesin ateist, hristiyan gozuyle bakarlar bizim milletimizin guzelligi ve asilligide vardir ama sonradan gelen kirma picler heh iste onlar onlari gebertin amk. (bkz: o akpli ona hersey mubahtir)
akpli değilim fakat bir topluluğun içinden sizin tanıdığınız kadarının kötü insanlar olması o toplulukta bulunan tüm insanlarında öyle olacağı anlamına gelmez. karakter meselesidir. savunduğu görüş ne olursa olsun ister akp ister chp ister aşırı sağcı ister ateist sizin karşıt görüşteki bazı insanların kötü insan olmasından dolayı o görüşe sahip tüm insanları damgalamak yanlıştır. ateistler pis kokar dangalak insanlardır dersin mesela ama o senin tanıdığın ateisttir ben gayet temiz düzeyli ateistlerde gördüm yani sen görmesen tanışmasan bilmesen bile senin karşıt görüşündeki tüm insanlar kötü değildir.
yobaz bir insan söylemidir. nitekim sadece desteklediği parti yüzünden insanları sınıflandırmak, ayırmak en hafif tabiri ile çağdışılıktan, yobazlıktan, bağnazlıktan başka bir şey değildir.