bugün

yakın zamanda pişman olacak ya da hep aynı cahillikte kalacak olandır.

edit: söz konusu akp ise vatan teferruattır demiştir.
önceki seçimlerde akp'ye oy vermiş olan türk'tür.
Vatan haini değil rahatın battığı seçtiği düzenin devam etmesi durumunda bir kaç yıl içinde Ak Parti hükümetini mum yakıp arayacak vatandaşlarımızın hepsidir.
koalisyonları sever.
Tipik gerizakagli.
oy verirken önceliği türklük olmayan yetersiz seçmendir.
hdp ye oy vermesine gerek yok diğer partilere vererekte akp nin gitmesini sağlayabilir. Artık TAMAM!
akp gitsin diye niye hdp ye oy verilsin ki?
hdp ikinci gelen bir parti mi?
ana muhalefet partisi mi?
böyle aptal argümanlarla algı operasyonu yapmayın.
Türk değildir o.

Git iyi parti de, chp de istiyorsan.
Ama hdp niye? Hdp'ye oy vererek neyi engelliyorsun hem ne alaka?

Türk değildir.
Türk'üm diyerek oy veriyorsa asimile sürecindedir.

Düşman başına.
ak parti'yi sevmiyorum diye hdp'ye oy vermek...
sizin ben ... neyse.
biri ülkeyi bölme derdinde, diğeri ; yandaşlar ve diğerleri diye insanlarımızı bölme derdinde.

iyi düşünmek gerek. mümkünse ikisi de olmasa.

siz hiç yıllardır akp'ye oy vermediğiniz için " vatan haini " diye yaftalandınız mı ?
ak part' ye oy vermediginiz icin vatan haini denmezsiniz. hdp' ye oy verirseniz. hain olursunuz yapmadiniz sey degil.

edit: esas ciddi orospu cocuklugu yapan bir haindir alttaki entryi yazan gibi.
Ben şahsen vermem ancak verene de laf etmem, seçim bu en nihayetinde.

Yalnız esas orospu çocukluğu ise akplilerin her seçim öncesi yapmaya çalıştığı algı. Referandum öncesi tüm hayırcılara vatan haini diyordunuz, şimdi iyi parti chp tamam ama diye konuşuyorsunuz. Neden? Çünkü tek derdi sandalye yani çıkarlarınız olan, ülke aslında zerre sikinde olmayan vatan hainlerisiniz.
Yanlışın dik âlâsını yapandır. Dikkatinizi çekerim türk demiyorum, vatanını seven kimse hdp’ye oy vermez.
görsel
Türk olduğuna emin miyiz?
yanlış yolda olan türk’tür. türk bu değil beyler kendinize gelin.

Edit: Türk olmayan eksilemesin. Mesaj anlaşılmıştır umarım.
CHP'lilerin bazıları HDP barajı geçsin diye HDP'ye oy vermeyi düşünüyorlar.Doğuda güney doğuda Ak parti fazla milletvekili çıkarmasın diye.. Zaten Hendekler kazılmadan önce de bunu yapmadılar mı? Demirtaş'ın ödünç oy isteğine olumlu cevap vermediler mi?
Bu seçimde de olacağını görüyoruz. Kılıçtaroğlu taraftarları cumhurbaşkanı seçimende Demirtaş'a ; ince taraftarları da milletvekili seçiminde HDP'ye oy vereceklerini söylüyorlar... Göreceğiz...
Apo heykelinin açılışını birlikte yaparlar artık.
Aponun heykelini dikecem deyip kendi resmi twitter hesabindan biji apo yazan katil seloya göz göre göre oy vereceklerin aklına şaşıyorum. Hükümet düşmanlığı vatan düşmanlığına itmiş bazılarını hayret.
Türk sanmış.
Türk değildir. Türk görünümlü fitnecidir
Algı operasyonlarına gelmeyin. HDP'nin %9,99 yerine %10.00 oranında oy alması akp'nin en az 25 30 mv kaybetmesi bir o kadar da karşı tarafta en az 25-30 mv muhalefet olması demek yani minimumda 50 mv yitirip mecliste istediği gibi at koşturamaması demek.

Mecliste ise HDP dışında bütün partiler vatanı ilgilendiren tüm konularda rahatlıkla tek ses oluyorlar ve hdp'nin hiçbir söz hakkı olmuyor zaten %10 11'le de olamaz. AKPli trollerin ucuz propagandalarına alet olmayın mantıklı düşünün. AKP gitmez HDP de ülke konuları söz olduğunda sürekli kaybeder: Bakınız Afrin.

AKP denen bu yalancılar kadrosunu frenlemenin iki yolu var: Ya halkın bilinçlenip oy vermemesi (mümkün değil) ya da meclisteki sandalye sayısını azaltıp yıllardır ülkeyi mahveden politikalarının devamına set çekmek. Bu açıdan değerlendirin ucuz popülist troll söylemlerine itibar etmeyin.
Apoya sayın diyen bir lidere oy veren, çomar beyanı.
hamas türü islamcı terörü destekleyen partilere oy vermez.
ülkeye nefes aldıracak,memleketi normalleştirecek türktür. torpiller, yolsuzluklar, hırsızlıkları,sarayseverleri bitirecek türk.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar