bugün

Gezici, kemalist zihniyetin bilinç altı. Işte bu yüzden çocuklarınız bile yüzünüze tukurecek.
(bkz: akp döneminde intihar eden asker sayısı artışı)
Siyasetten bir haber tipler ve vatan hainleri yüzünden ülkemiz bu basiretsiz muhalefete teslim edilirse olacaktır.
aaa akp gidince 4444 şehit mi gelcekmiş.. e bugün gelenler neymiş ki..

neyse başlıg sahibi çog haklı.. akp ye basalım hemen oyumuzu.. gerizekalıyız biz..
Sorun akape'nin gidip gitmemesi değil: Biz yine bu zihniyetin yaşadığı ve yaşatıldığı insanların seçtiklerine mahkum olacağız. Şu an akape'ye oy veren elli yaş üstü herkes zamanında ayıla bayıla çiller'e de Erbakan'a da Turgut Özal'a da Süleyman demirel'e de tıpkı Tayyip gibi tapınıyor ve laf ettirmiyorlardı. Bir Tayyip gider bir Tayyip gelir. Bizim sorunumuz süper kahraman eksikliği. Kara Murat, Tarkan kesmiyor insanımızı. Kendine siyasi bir kahraman bulacak illaki. Yalnız farkedemediği bir şey var: Kara Murat ve Tarkan sanal olarak ve yine sanal kadın karakterleri bafiliyordu. Seçmenimiz ise; kendini bafiletmek için... Neyse...
esas akp dönemindeki şehit sayısı istatistikleri ciddi anlamda incelenirse elde patlama riski büyük bir slogan.
Bu argümanı genelde akpli arkadaşlar ortaya atıyor. Yani yılların muhalifi olarak ben hiç cevremde “akp gitsin de ülke batarsa batsın vs” diyeni görmedim. Gördüm diyen de dezenformasyon yapanı görmüştür. Hiçbir türk evladı vatanını bir siyasi oluşumdan kurtulmak uğruna satmaz.
Ulan şu akp döneminde kaç tane ABD başkanı gördük biz? 4 değil mi?

Evet akp gitsin istiyoruz.

CHP de hiçbir zaman 20 sene yönetmesin, hiçbir parti yönetmesin.

Zaten 4444’den fazla şehit de verildi merak etme!
https://www.uludagsozluk.com/e/45761534/ merak etme 2.tayyip geliyor.