bugün

merak edilen sorunsaldır. iktidara millet ittifakı gelirse böyle iktidara destek vermeye devam edecekler m acaba.
alt kadro üst kadroyu üst kadro alt kadroyu satıp ( onlar yaptı bizim şeyimiz yok diyerek ) sıyrılmaya çalışacaklardır. feto olayını hatırla. 2012-2013 e kadar herkes fetocuydu kimse gizlemiyordu muhterem hoca efendi diyerek güzelleme yapıyorlar karşı çıkanlara çemkiriyorlardı ama ne zamanki fetonun gerçek yüzü ortaya çıktı herkes birbirini fetoculukla suçlamaya başladı. herkes ben en temizim ben mücadele ettim ama miki onlarla işbirliği yabdı diyerek sıyrılmaya çalıştı.

(bkz: ben yapmadım miki yaptı)

he cehape falan iktidar olursa bunlardan hesap sormaz onuda belirteyim. iktidara gelince onlara şirinlik yaparlar onlarda geçmişi unuturlar hemen. o yüzden akp den sonra başa gerçekten siyasetin kirletemediği veya cesaret gösterecek birisinin gelmesi lazım. 20 senenin hesabını soracak ve aramızdaki çürük fasülyeleri ayıklamak için çalışacak birisi lazım. yoksa akp gider ama bu zerzevat güruh hiçbir şey olmamış gibi tarafını değiştirerek aynı şeyleri bu sefer mevcut iktidar için yazmaya çizmeye konuşmaya devam eder.
Kayyumu bu kez başkaları atayacak.
Tüm kadroları tasfiye edilecek, ekipmanlara trt tarafından el konulacak ve binaları koca bir tuvalete dönüştürülecek. Mevcut hali koca bir lağım çukuru zaten, bari gerçekten işe yarasın.