bugün

davosta zart zurt atıp

sonra da geri vites yapan bir arkadaş vardı.

ismini hatırlayan var mı ?
defalarca bu sefer iktidar olucaz diyerek seçmenleri kandıran deniz baykal olmaın o ?

ben deniz ya da baykal filan göremiyorum kardeş ya sen ?
Tam bir mal beyani. Catlatin patlayin ne demek? Mahallenin sumuklu veletleri gibi. Ne kadar capsiz, vizyonsuz bir adam yonetiyor ulkeyi tekrardan soktu gozumuze.

Kina verebilirim yikmaniz serefine. iki kat sur!!!
KOSKOCA Bir ülkenin cumhurbaşkanının siyaset yapma seviyesini ortaya koyan söz.
klavye ile iktidar olunmaz . nasıl olunur ? milletin çoğunlunğunun sevgisini saygısını güvenini kazanarak olunur .

muhalefet ne yapıyor ? milletin çoğunluğuna aptal diyor . muhalefet kendi kafasına sıkmıyor da ne yapıyor .

bilen varsa paylaşın bir zahmet ?

muhalefete duyurulur .
Adam kendisiyle çelişki üstüne çelişkiye düşüyor yalakaları da ağzından ne çıkarsa alkışkıyor. Böyle bir akıl tutulması dünyanın hiçbir yerinde yok.
--spoiler--
Cumhuriyet tarihi boyunca bir tane eser ortaya koyun be. demek ki bizi beklediler."
--spoiler--
E yıkıyorum diye bağırdığın eser zaten 1969 yılında yapılmış. Yani Cumhuriyet dönemi eseri.
Senin aklın da mı seçmenin gibi iyice gitmeye başladı cumhurbaşkanı bey?
ahah büyük zeka

la o akm nin yıkılıp yerine yenisinin yapılması

yıllar önce i.b.b. de tasarlanıyordu.

sıkıyorsa seçsis yazılımını iptal etsene

bak o yazılımı dünyada akabeden

başka kullanan yok.
Gezicilerin ağlamasına sebebiyet vermiş olan başkomutanımızın söylemidir.

Ohh çok güzel oldu.iş çıkışında eve geldim reis bu açıklamayı yaptı ve gezicilerin ağladığını görüyorum. Ne güzel bir iş çıkışı sürprizi.allah seni başımızdan eksik etmesin reis.

görsel
aylarca ''adı akm olarak kalacak, yeni binayı eski mimarın oğlu yapacak'' şeklinde reklamlar döndürüp, sonra kendi kitlesini konsolide etmek için gezi üzerinden mahalle ağzıyla atarlanmaktır.

hala bunları yutan mal türü var mı?
Akıllara istemsizce cennet mahallesi dizisindeki pembe karakterini getiren söylemdir.

Çatlayın patlayın be yaa, oraya gelirsem ağzını yırtarım.
birader sen devleti yıktın, ben diyeyim 2023 sen de 2025, bitirdin. bu saatten sonra akm yıkılmışsa kimsenin umrunda olmaz. adamlar atatürk'e o kadar düşman ki sevrin tekrar hortlaması kendilerini rahatsız etmiyor, tebrikler büyük başarı elde ettiniz devşirmeler.
Geziciler gel oturup konuşalım demişti sen üzerlerine TOMA, biber gazı, coplu polisler yolladın. Bu durumda insanın aklına ister istemez kafka nın şu sözleri geliyor;

Beyinlerimiz savaşsın isterdim ama görüyorum ki siz silahsızsınız bayım.

Doğruluğunu da onayladın. Zeki insan kaba kuvvetle kazanmaya tenezzül etmez.
kendi haline bırakın bir söz.

2-3 ay önce yüce atatürk diye methiyeler düzen bir şahıs kendisi. şimdi ise akm'yi yıkmakla övünüyor. kendisini önce türk psikiyatrlarına sonra da allah'a havale ediyorum.
hani bir topçu kışlası vardı o ne oldu genco dedirtir...
Ben yoruldum ve ülkemi nadasa birakiyorum ,
Muhattab olabilecek seviyeli insan kalmamis ,
Az mercimek alim .
düpedüz nefret söylemi içeren bir açıklama.
bu gibi hassas konularda "yıktık" gibi yaralayıcı ifadelerden kaçınmak gerekiyor.