bugün

anladıysam arap olayım. (bkz: türkçe hocana selamlar)
Çocuğu türkiyeye davet et, en psikopat arkadaşlarını topla komalık edene kadar döv ve bunu kıza da izlettir. Kız bir daha harita bile görmekten korkacaktır.
Kiz daha zengin, yakisikliyi bulunca birakir bos ver o kizi.
(bkz: sonra kız demiş ne kadar kıskanç bir erkek)
birader kız arkadaşına söyle efendi olsun ya da gitsin geniş birini bulsun. medeniyet onun düşündüğü gibi bi şey değil. sen de canını sıkma.
suç kızda efendim arkadaşça konuşabilirler fakat kızın sevgilisi varsa birde konuştuğu erkek tatlı diyosa kayma eğilimi gösteriyosa kızın uzak durması lazım. kız buna rağmen sevgilisine geri kafalı diyosa yuh derim ne diyim. hatta sevgilisini yedekte tutmaya çalışıyor gibi geldi.
tercüman tutsaydin AMK tek cümle bile anlamadik.
Abi haklısın yani, kızın o adamın o hareketlerinı idrak etmesi ve uzaklasmasi gerekir,ama boşuna da kızın günahını alma,yani iyi niyetlidir arkadaşça davranıyor falan die düşünmüş de olabilir.
az çok şahsımı aklıselim sayarak cevap vereceğim sorudur.

kız acilen dübellendiği yere kadar dübellenmeli, bu arada başka bir hatun arayışına başlanmalıdır. arayış sırasında da cephe kaplaması ve dübel işine devam edilmelidir. ver dübeli.
(bkz: hayırlı forumlar)

beceriksiz bir gönül ilişkisi olursa sözlükte böyle kepaze olurlar.
2 sevgili var bunlar konuşuyor. Konuştuğu sevgilisi ise aslında sevgilisi değil ve kızın sevgilisi olduğunu öğreniyor. Kızın sevgilisi olduğunu öğrenince iltifat etmeyi bırakıyor. Bu sefer kız iltifat ediyor. Sonra erkek de yapma diyor. Evet öyle.
Neden sözlük ve neden uludağ.
turkcem ozurlu diye hayiflanip,uzuluyordum.
benden bin beteri varmis.
ya, bu ne ya! insanın bir coğrafyaya merakı olunca o coğrafyadaki erkeklerden birini mi bulup konuşuyor? hadi diyelim öyle...e peki her gün sadece coğrafyayı mı konuşuyorlar abi. nedir yani eleman sözelci miymiş amk. o kıza söyle o konuştugu cocugun yanına gitsin bir an önce, burdakilerin huyunu suyunu değiştirmesin.
hem konuşma nasıl başladı birader, -afedersiniz, new york'un topoğrafik yapısına oldukca ilgi duyuyorum da ben, sanırım siz de orda yaşıyorsunuz, oralı mısınız yoksa seattle'dan falan göç mü etmiş dedenizgil? soyunmak ve konuşmak mı? ahaha türkçeyi söktün sen john ya.
Selim akıllı yazarlara sorudur.

Dahi olmak gerekmiyor, kızın canı çekmiş delikanlıyı o kadar. Olur böyle şeyler, kasma sen de fazla. Eminim sende de vardır bir iki yieeeeaa saçmalama kardişiz biz, kankayız biz. Hadi hadi...