$erefsiz çocuğu gibi insanlardır!!!!!!1111 (bkz: batı berlin in geri gelmesi)

iki kelime laf etmeye görün, hemen bel altı bi espri yapı$tırır böyle ki$iler. üç be$ kelam pörtlemeye görsün ağzınızdan, hemmen patlatırlar o cinsellik çağrı$ımlı haru$ahane esprilerinden bir ba$kasını. bitin artık be, lanet olsun, bitin!

sanal alemin kıyısına kö$esine sızmamı$ olsa bu insanlar çok da sorun etmeyeceğim aslında; lakin kazın ayağı, götü, göbeği öyle değil bi tanem, canımın yarısı, sarkastik mu$mulam. oh bebek, öyle değil, evet; zira bu virüs misali varlıkların be$ para etmez üslupları bula$ıcı özellikte, ortamdaki diğer nezih insanları da benzetiyorlar kendilerine.

allah belalarını versin!!!

bastırılmı$ cinselliklerini ulu orta siksok muhabbeti yaparak gidermeye çalı$anlarına mı değineyim artık, yoksa i$i, kıçına tefal düdüklü tencere sokmaya kadar götüren ultra saykolara mı dokundurayım? ne yapsam olmuyor, doluya koyuyorum almıyor, bo$a koyuyorum dolmuyor. duvardan duvara mı çarpayım kendimi, ne istiyorsunuz!?

bu ki$iliksiz ve gudik bireyleri en azından sözlükte görmek istemiyorum ben. lütfen defolup gidin, lütfen bırakın bizi kendimizle, kafa dinleyelim biraz.

gidin iki posta asılıp kendinize gelin, sonra da maç izleyin, çekirdek yiyin, ne bileyim...

gidin ama! git!
aklı fikri sekste olan insan yerine direk orospu evladı diye yargılanan kimse.
(bkz: düşünerek başlık açmak)