bugün

hakkını ödeyemeyeceğimiz gazimizin haklı isyanıdır. O ki vatanına hainler girmesin, ele geçirmesin diyerek gözünü karartırıp dağlara çıkmış, domuz avlarken bacağını kaybetmiş bir kahramandır. Bunu ne para ne pul için yapmıştır. Bunun üzerine bu haince politikaya isyan eden en haklı insandır. bacağını bu sözde akiller gövde gösterisi yapsınlar diye mi vermiştir, bu tek hücreliler memleketin ekmeğini suyunu yiyip içsin diye mi vermiştir.

Aksini iddia eden de akil adamlar kadar okul çocuğudur.
şukulanası eylemdir.
olanlardan ders almayan gazidir.

onbinlerce insan öldü, daha binlercesi ölmesin diye biraraya gelmiş insanlara karşı bu öfke neden.
dün bursa'da omuz omuza kürt polisinden birlikte biber gazı yediğimiz gazidir.
(bkz: bursa da akil adamlara tokat gibi protesto)

bir diğer gazimiz ise kürt polisi tarafından tekmelenmiştir.
sözün bittiği yerdir.

şahsen ben son zamanlarda ne tvde izleyebiliyorum onları, ne yerlerine koyabiliyorum kendimi. düşünemiyorum bile.
ne zaman aklıma gelseler başım önümde, sesim kısık.
hakkınızı helal edin demek bile yüzsüzlük. ne gazilerin yüzüne bakacak, ne şehitlerin şehadetini isteyecek yüzümüz kalmış.
ayaklar baş, başlar ayak olmuş.
.....
ciğerlerimizi dağlayan bu sürecin ne kadar yanlış ilerlediğini gösteren ve bir terör örgütü ile pazarlık yapılmayacağını bize gösteren hatta pkk ya karşı çağırsalar diğer bacağını bile seve seve vermeye razı olan gazimizdir.
halbuki akil adamlar sorunu çözmede katkıda bulunmazsa daha çok takma bacaklı vatandaş görebileceğimiz haksız tepkidir. silahla, çatışma ile bitmediler işte amk bu saatten sonra çözüm için her yol mübahtır kimse kusura bakmasındır. bitmiyorlar bitmiyorlar bitmiyorlar...olan gazi askerlerimize şehit ailelerine yetim çocuklara oluyor. akan kan dursun inşallah.

akan kan dursun diyoruz diye eksi yiyoruz yığınla. yuh artık bu zihniyettekilere. iyi amk durmasın kan var mı başka fikri olan niye şimdiye kadar çözülememişti peki.
kurtuluş savaşı zamanında yaşasalar daha çok insan ölmesin diye vatan topraklarını satıp kurtulacaklar tarafından eleştirilen gazi. gerçi aynı kişiler şu anda da vatan topraklarını satanların baş yalayıcıları oluyorlar.

onbinlerce insan kendi kendine ölmedi, onları öldürenler bugün bütün isteklerini kabul ettirmek üzereler. düne kadar terörist olan, hain olan, masum insanları, çocukları öldürenler bugün aktivist oldu gerilla oldu, meclise girdi, sayın! oldu. çok yazık, savaşarak osmanlıyı yenemeyenler içten bölmeyi başarmışlardı, yine içimizden birileri içimizi bölmek için elinden geleni yapıyor ve biz buna seyirci oluyoruz. umarım mehmet akif ersoy'un duası kabul olur. allah bu millete bir daha istiklal marşı yazdırmasın.
az bile yapmıştır. ben olsam değil takma bacak, takma yarak bile atardım. üstüne de alın dilediğiniz gibi kullanın yazardım.
bu zamanda aklanmaya çalışan o götveren piçler topluluğunun kalleşçe şehit ettiği askerlerimizin de şerefsizleri inatla savunanlara toprağa girerken bile vücutlarında kalan mermi ve şarapnel parçalarını fırlatacağının bu dünyadaki işareti olan gazimizdir.
o an için öfkesinin esiri olmuş aynı zamanda bacaksız kalmış gazidir. bir yere kadar haklıdır. o bacağını kimin için hangi vatan toprağı için vermiştir. bizlerin evimizde rahat uyuyabilmesi için vermiştir. diğer taraftan, başka askerlerimiz de mi versindir. bir hiç uğruna, elbette vatan toprağı üzerine pazarlık olmaz, olamaz, canımız kanımız fedadır. bir şekilde de çözmek gerekir, 29 yıldır ne canlar ne yiğitler gitmiştir. sonuçta hala da gidebilir.
Vatan toprakları için bacağını kaybetmiş her müslümanın Allah inşallah razı olur demesi gereken bu kardeşimize, haber yorumlarında

--spoiler--
şerefsiz showmen o protez devletin parasıyla alınıyor
--spoiler--

gibi kusmuklar sıçan akpliler de vardır. Gurur duyun lan ürettiğiniz yaratıklarla. Genetik bilimine parmak ısırttınız.
bacağı kopmuş ama aklı başına gelmemiş adamdır... hala gerginlik hala kan istiyor. çözüm için çalışanlara aptalca tavırlar sergiliyor.
bunca dökülen kan, ağlayan analar, binlerce yetim, kurşuna harcanan milli hasılat hiçbiri durduramadı sizi meğer ne çok kana susamış bir milletmişiz arkadaş.
ulan bir bekleyin sonucunu görün ondan sonra koyun tepkinizi..
edit: seri eksileyin ibneler kavga çıksın zaten kanla beleniyorsunuz.
herkese renkli günler
hüzünlendirir...
elleri öpülesidir.
geç kalınmışlığadır tepkisi aslında, daha önce düşeydiniz yollara da bunca kan dökülmeyeydi deyyü...
"ben bacağımı kaybettim, diğer gençler de kaybetsin, parçalara ayrılsınlar, ölsünler sıkıntı yok.." sözlerini mealen söylemiş oldu bu yersiz hareketle.

haksızdır, gazi olması ile kesinlikle binlerce gencin hayatını ilgilendiren bir konuda ahkam kesme hakkına sahip değildir.
makarnacı olmayan şehit yaknıları ve gazilerin dili olmuştur, eli olmuştur, yüreği olmuştur.
abisi askerde biri olarak şunu söylemeliyim, askerlerimizin hakkını ödeyemeyeceğimizi gösteren olaydır. haklarını helal etmesinler, hak etmiyoruz çünkü...
yandaşlara göre gaziyse gaziliğini bilmeyen gazidir. sussun otursun, üç kuruş gazi maaşı alıyorsa devletlu haşmetlu padişah efendimize dua etsin bu günahı için de af dilesin.
görsel
(bkz: şehit babasını dava eden başbakan)'ın uşaklarına silleyi indiren gazimizdir.

unutmadık ve asla unutmayacağız. hastalıklı akp zihniyetinin sonradan olma, çakma milliyetçiliğine de, terörle mücadele ediyor gibi görünmesine de kanmadık ve kanmayacağız.

bunlardan her kötülük beklenir... mavi marmara kurbanlarını nasıl satmışlarsa, çıkarları öyle gerektirdiğinde satmayacakları kimse, dönmeyecekleri beyanatları, tam tersini yapmayacakları icraatları yoktur.

bunların politikalarına alet olup da kendisine hala ülkücü diyenin aklına turp sıkayım...