bugün

kırkbin çeşit zararıdır,yahudiliği müslümanlık diye yutturmasıdır.
zinayı 2005 yılında suç kapsamından çıkarması.
Islamiyetin Türkiye'ye zararları yanında hiçbir şeydir.
cengiz han araplarla ve islamiyeti kabul etmemek adına büyük savaşlar vermişti.
ama gel gör ki bugün arap kılıcını yememiş türkler sadece müslüman olmayanlar bununla ilgili ata sözleri de mevcut.
araplar ne zaman türklerin yanında olmuş ? hiç bir zaman .
selei inancı kimlere ait yine araplara.
bu selefi inancına göre şeri kanunlara uymayanlar öldürülebilir.
öldürülenlerin karısı kızı ganimetten sayılabilir
bugün bu anlayışta olan (müslümanlar) istanbulda cami yaktı niğde de kafir diye askere saldırdı diyarbakır otobüsünde allahu ekber diyerek yolculara saldırdı.
bu anlayışta olanlar için yakıp yıkmak öldürmek için şeri kanunlara uymuyor oluşunuz bile yeterlidir.
o şeri kanunlara göre hac mezar türbe anlayışı yoktur taşa tapınmaa sayılmakta.
o şeri kanunlara göre ümmetine bekar kızlarını vermek zorundasın . çünkü onlar allahın askerleri vermezsen şeri hükümlerce yargılanırsın.

peki bu anlayışa kimler sahip ? akpyi yönetenler.
şia şii aleviler onlara göre müslüman değil .
sadece selefi ve kuranın hükmüne göre yaşantı sahibi olanlar müslüman .
yani eğer şeri kurallara uymuyorsanız öldürülebilirsiniz. bugün kü ırak gibi.
yavaş yavaş yüzünü türkiye de göstermeye başladılar da.
şimdi ben türkiye de ki bütün müslümanlara soruyorum hanginiz gerçek müslüman .
hanginiz ölmeli ? eğer kurana şeri kanunlara bakarsak siz ayvayı yediniz.
savunduğunuz adamların türkiyeye taşıdığı türkiyeye saçtığı anlayış bu.
bu dinsizden çok hriatiandan çok yahudiden çok sizin başınızı yakacak bir akım .
ya şeri kanunlara göre kurana göre müslüman olun yada ölebilirsiniz.
tahmin edilenden çok çok büyük bir zarardır efendim.

şimdi şöyle ki, bu adamların yaptıkları bütün icraatlerinin temeline islamiyet'i oturtmaları, ve hatta hatta toplumda " eğer müslümansan akp'ye oy verirsin" algısını yerleştirmeye çalıştırmaları islam için ciddi bir zarara neden oluyor.

17 aralık sonrasında ortaya çıkan bütün kepazeliklerin altından din olgusunu kullanarak çıkmaya çalışan bu zihniyet, karşılarındaki muhalif kişileri ister istemez islam ile karşı karşıya getiriyor.

adamlara diyorsun ki,

- baskı imparatorluğu kuruyorsun, gençlerin ölümlerine sebep oluyorsun !
cevap : camiye ayakkabıları ile girdiler.

üzerileri çıplak 50 - 60 kişilik bir grubun başörtülü bacımızı dövdükleri, üzerine işedikleri yalanını, iftirasını unutmadık sanırım.
akp islamiyete zarar veremez onlar ancak kendileri gibi cahillere zarar verebilir. islam dinini tanımamış insanlar akpyi müslüman olarak görüyor. akpyi müslüman olarak gören insanlar zaten islamdan kopuk yaşıyor ve islamı anlamamış insanlardır. aynı şekilde akpye oy veren insanlar da böyledir islamı onlarda anlamamış kendilerini müslüman sanıyorlardır. yani toplumun genelinin malesef cahilce düşüncelere sahip olduğu aşikardır. akp, amerikanın türkiyede açılmış bir şubesidir.
(bkz: düğünde çılgınca dans eden türbanlı)

Zorla herkese türban taktirmaya çalışırsanız olacağı bu işte.

(bkz: ılımlı islam)
ülkeye verdiği zararlarla atbaşı giden zararlardır.
http://i.hizliresim.com/Ryp5dj.jpg
ayrıca ateizm ve deizme bolca faydası dokunmuştur neden şimdi bu yolsuzluğa karşı o benim ümmetim yiyorsa benim paramı yiyor.
diyerek elinde iman ölçerle milletin müslümanlığını ölçüp akpli değilse müslüman değilsincileri gördükçe insanar dini sorguluyor sorguladıkça.
şeyhlerin dini kendine kılıf etmişlerin hep kazandıkları hep din tüccarlarının moda olduğunu görüyor insanlar.
bir çoğumuz akpden önce kendini müslüman sayardı. bir çoğumuz kendini akpyle gelen kendini gösteren müslümanlıktan saymamakta karalı.
bunlar müslümansa biz neyiz biz müslümansak bunlar ne.
allahu ekber diyerek şiileri tarayan ışidliler gibisiniz. fırsat verilse onuda ümmetimin yanında ol ne olursa olsun anlayışıyla gerçekleştirirsiniz. ve bazılarımız böyle müslüman olmaktansa hiç olmamayı tercih eder. teşekkürler tayyip.
dawkins'in yapamadığını 14 yılda milyonlarca katını yapan partinin icraatıdır.

eline kuran alıp yalan söyleyenin çarpılmadığını görenlerin ateist olmasıdır.